• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

14 Şubat sevgililer günü mü?

Gazetemiz okurlarından Alaaddin Kısa, ‘14 Şubat sevgililer günü mü?’ başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-02-07 10:08:00 -
14 Şubat sevgililer günü mü?

Milletimiz özüne dönme mücadelesi verirken ne yazık ki insan ilişkilerinde hep kaybediyor. Bu Milletin Atası olan Sütçü İmam namusu için Cihadı başlatırken boşlukta yüzen Torunları, Sevgililer Günü diye bir günü kutlayabiliyor. Bu acı durum kimliğimizi  ne ölçüde kaybettiğimizi gösteriyor. Batı değerleri Ruhumuzu o kadar kuşatmış ki Zina denilen illeti Sevgililer Günü diye kabul etmişiz. Aile içi ilişkiler küçümsenmiş ve Gençler Ortaokul çağlarında medya organları vasıtasıyla Sevgili Muhabbetine alıştırılmışlardır. Bu kültürel bozulma o kadar hızlı ilerlemektedir ki, küçücük çocuklar bile Sevgililer Günü hediyesi almaktadırlar. Namus düşüncesi toplumda gericilik ve cahillik olarak görülür hale gelmiştir. Milletimiz evlatlarına sahip çıkamaz haldedir. Çünkü kanunlarımız Milletimizin özüne uygun değildir. Türkiye’de Zina hâlâ serbesttir. Milletimiz çocuklarına sahip çıkamaz hale getirilmiştir. Çocuğunuza en ufak müdahale etseniz kanunlar çocuğunuzu elinizden alabilir. Gençlik çağlarından itibaren sevgili edinip onlarla Cinsel Deneyim yaşama arzusu yaşamaktalar...Gençlerin birçoğu bu yanlışa düşmekte hatta sonuçta bunu hayat tarzı olarak benimsemektedir. Milletin kalitesi neslin temizliğinde saklıdır.

Milletimiz hâlâ temiz millettir ama ne yazık ki Sevgililer Günü gibi saçma sapan uygulamalarla kirletilmektedir. Bir Papazın yaptığı zina fiilinin sonucu ortaya çıkan Sevgililer Gününü kutlamak hiçbir mantığa uymaz. Bu tür Batı Kültürünün eseri günleri ve hayat tarzını ancak eğitimle ortadan kaldırabiliriz. Bunun için de okullarda Din Bilgisi öğretmenleri bu hususu anlatma mecburiyetindedirler. Ayrıca Kadın Erkek ilişkilerinde yasak olan hususlar öğretilmelidir. Yaklaşık 150 yıldır uzaklaşılan kültürümüze yeniden sahip çıkmak zamanı geldi de geçiyor. Bu Milletin Aziz Valentine Gününü kutlamayacak şuurda genç beyinlere ihtiyacı vardır.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Maraşlı

Maalesef kardeş yazdkıkların çok doğru dünya malı birde helal haram demeden biriktirme hastalığı bizi özümüzden koparıp birde üstüne 100 yıldır batılılaşma sevdası bizi gavurdan farksız hale getirdi , tabi bu helal haram demeden kazandıklarımızın birde karşılığı olacak bunlar tekrar elimizden çıkacak , çünkü haramın bereketi olmaz. Maraşın ortasında sütçü imamın tanımadığı bacısının çarşafını açmaya çalışan bir fransızı geberttiğini canlandıran bir heykel var ve insanlar bunun yanından futusüzce geçip gider ve ne anlama geldiğini bilmezler üstünede bacısının namusunnu korumak yerine ırzına ve namusuna göz diker hale geldiler , şunu unutmayın tüm bu nankörlük ve şükürsüzlüğün bedelini hep beraber ödeyeceğiz. Kurunun yanında yaşta yanacak doğal olarak , Allah cc sonumuzu hayreylesin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23