Orgeneral Musa Avsever'den Ekrem İmamoğlu'na ziyaret

1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

22 Ağustos 2019 Perşembe 11:47
Orgeneral Musa Avsever'den Ekrem İmamoğlu'na ziyaret

1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Ekrem İmamoğlu Orgeneral Musa Avsever'i, Saraçhane'deki merkez bina önünde karşıladı.

Zabıta Tören Mangası'nı selamlayan Orgeneral Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şeref Defteri'ne şöyle yazdı:

"Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Sayın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Kendisini ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duydum. Görevinin, kendisine, ailesine, güzel İstanbulumuza ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim."

İmamoğlu'nun makam odasında görüşen İmamoğlu ve Avsever, birbirlerine hediye takdim etti.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Ağustos 2019 Perşembe 11:47

YORUM YAZ

  • CanerCaner29 gün önce
    SAYIN CUMHUR REİSİM MUTLAKA GÖRÜYORSUN DUR.BU DURUMU KABUL EDİLEMEZ. MEYDAN OKUMA GİBİ. Ben öyle anlıyorum.
  • halisdemirhalisdemir29 gün önce
    e bu adam hdpye teröredestek vermedimi yunan ajanı değilmiydi ? ordu komutanının ne işi var orda ? yoksa ordu komutanıda mı ? tövbe tövbe yok canım
  • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş29 gün önce
    YAHU BU REZALETTİR. AKP UYUMA

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019