• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Whatsapp'tan açıklama: Yeni sözleşmeyi kabul etmeyenlerin hesapları askıya alınmayacak, ama...

2021-05-09 22:09:13
Whatsapp'tan açıklama: Yeni sözleşmeyi kabul etmeyenlerin hesapları askıya alınmayacak, ama...

Whatsapp'tan yeni açıklama geldi. Kullanıcılar yeni sözleşmeyi kabul etmezse hesaplar askıya alınmayacak ya da silinmeyecek ancak...

#1
Foto - ASKIYA ALINMAYACAK YA DA SİLİNMEYECEK, AMA... WhatsApp’tan yapılan yeni açıklamaya göre 15 Mayıs'a kadar sözleşmeyi onaylamayanların hesabı askıya alınmayacak ve silinmeyecek.

ASKIYA ALINMAYACAK YA DA SİLİNMEYECEK, AMA... WhatsApp’tan yapılan yeni açıklamaya göre 15 Mayıs'a kadar sözleşmeyi onaylamayanların hesabı askıya alınmayacak ve silinmeyecek.

#2
Foto - ÖNCE UYARI GELECEK, SONRA... Uygulama bu tarihten sonra gizlilik sözleşmesi hatırlatması yapmaya başlayacak ve bu uyarı bir süre sonra kalıcı hale gelecek.

ÖNCE UYARI GELECEK, SONRA... Uygulama bu tarihten sonra gizlilik sözleşmesi hatırlatması yapmaya başlayacak ve bu uyarı bir süre sonra kalıcı hale gelecek.

#3
Foto - MESAJLAR İLETİLMEYECEK: Ardından kullanıcıların hesaplarında işlevsellik azaltılacak. Sohbet listesine erişim kaldırılacak.Sınırlı kullanım birkaç hafta sürecek.Bu süre içerisinde de sözleşme halen onaylanmazsa, WhatsApp gelen mesaj ve aramaları iletmemeye başlayacak. lacak

MESAJLAR İLETİLMEYECEK: Ardından kullanıcıların hesaplarında işlevsellik azaltılacak. Sohbet listesine erişim kaldırılacak.Sınırlı kullanım birkaç hafta sürecek.Bu süre içerisinde de sözleşme halen onaylanmazsa, WhatsApp gelen mesaj ve aramaları iletmemeye başlayacak. lacak

#4
Foto - GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ BÜYÜK TEPKİ ALMIŞTI: Facebook’un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu, gizlilik sözleşmesinde değişikliğe gitmişti.Tepkiler üzerine yeni gizlilik sözleşmesinin onaylanma tarihi 15 Mayıs'a ertelenmişti.Bu tarihten sonra sözleşmeyi kabul etmeyenlerin hesaplarının önce askıya alınacağı, ardından 120 gün içinde silineceği açıklanmıştı. 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ BÜYÜK TEPKİ ALMIŞTI: Facebook’un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu, gizlilik sözleşmesinde değişikliğe gitmişti.Tepkiler üzerine yeni gizlilik sözleşmesinin onaylanma tarihi 15 Mayıs'a ertelenmişti.Bu tarihten sonra sözleşmeyi kabul etmeyenlerin hesaplarının önce askıya alınacağı, ardından 120 gün içinde silineceği açıklanmıştı. 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23