• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
WhatsApp hesabı tamamen nasıl silinir?

2021-01-19 18:20:56
WhatsApp hesabı tamamen nasıl silinir?

WhatsApp hesap sil | WhatsApp'ın gizlilik ilkeleriyle ilgili kararının ardından milyonlarca kişi alternatif uygulamalar kullanmaya karar verdi. Farklı uygulamalara geçenler ise telefonlarından WhatsApp'ı nasıl kaldıracaklarını, WhatsApp hesaplarının kalıcı olarak silinip silinmediğini araştırıyor. Peki, WhatsApp hesabı kalıcı olarak nasıl siliniyor?

#1
Foto - WhatsApp'ın gizlilik ilkeleri sebebiyle milyonlarca kişi yerli uygulamalara yöneldi. Pek çok kişi uygulamayı telefonundan kaldırmakla yetinmeyip, hesaplarını da silmek istiyor. WhatsApp hesabını kalıcı olarak silmek için öncelikli olarak telefonunuzdan WhatsApp'ı açın. Hemen sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunun.

WhatsApp'ın gizlilik ilkeleri sebebiyle milyonlarca kişi yerli uygulamalara yöneldi. Pek çok kişi uygulamayı telefonundan kaldırmakla yetinmeyip, hesaplarını da silmek istiyor. WhatsApp hesabını kalıcı olarak silmek için öncelikli olarak telefonunuzdan WhatsApp'ı açın. Hemen sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunun.

#2
Foto - Böylelikle 'Ayarlar' sayfasına giriş yapmış oluyorsunuz. Açılan ekranda 'Hesabım' yazısına dokunun.

Böylelikle 'Ayarlar' sayfasına giriş yapmış oluyorsunuz. Açılan ekranda 'Hesabım' yazısına dokunun.

#3
Foto - Bu işlemle WhatsApp uygulamasındaki profilinizi tamamen silmiş olacaksınız. WhatsApp hesabınızı silmeden önce ses, fotoğraf ve videolarınızı yedeklemenizde yarar var. Hesabınızı silip, uygulamayı kaldırdığınızda tüm dosyalarınız silinmiş olacak.

Bu işlemle WhatsApp uygulamasındaki profilinizi tamamen silmiş olacaksınız. WhatsApp hesabınızı silmeden önce ses, fotoğraf ve videolarınızı yedeklemenizde yarar var. Hesabınızı silip, uygulamayı kaldırdığınızda tüm dosyalarınız silinmiş olacak.

#4
Foto - Hesabınızı sildikten sonra telefondan uygulamayı kaldırmak isteyebilirsiniz. Telefonunuzun ‘ayarlar’ bölümüne gidin. Ayarlar kısmından ise ‘Uygulamalar’a dokunun. Uygulamalar kısmından istediğiniz ve kullanmadığınız uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Hesabınızı sildikten sonra telefondan uygulamayı kaldırmak isteyebilirsiniz. Telefonunuzun ‘ayarlar’ bölümüne gidin. Ayarlar kısmından ise ‘Uygulamalar’a dokunun. Uygulamalar kısmından istediğiniz ve kullanmadığınız uygulamaları kaldırabilirsiniz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23