• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
WhatsApp hangi bilgilerimize ulaşabilir?

2021-01-16 16:23:08
WhatsApp hangi bilgilerimize ulaşabilir?

WhatsApp hangi bilgileri alabilir? | WhatsApp’ın gizlilik ilkesiyle ilgili kararı milyonlarca kişinin alternatif uygulama aramasına yol açtı. WhatsApp kullanmaya devam eden ancak kişisel verilerinin paylaşımı konusunda endişe yaşayanlar söz konusu uygulamanın hangi bilgilere ulaşabileceğini merak ediyor. Peki, WhatsApp hangi bilgilerimizi alabilir? | WhatsApp hangi verilerimizi paylaşabilir?

#1
Foto - WhatsApp mesajları okuyabilir mi? | WhatsApp tepki çeken gizlilik ilkesi hakkında açıklama yaptı. Uygulamanın son güncellemesiyle ilgili kafa karışıklığı olduğuna işaret edilen açıklamada, endişeye neden olan birçok yanlış bilgi olduğunu ve herkesin uygulamanın ilkeleri ile gerçeklerini anlamasına yardımcı olmak istedikleri belirtildi. Açıklamada, kişisel görüşmelerin her zaman uçtan uca şifreleme ile korunduğu vurgulanarak, ne WhatsApp ne de Facebook'un özel mesajları göremediği kaydedildi.

WhatsApp mesajları okuyabilir mi? | WhatsApp tepki çeken gizlilik ilkesi hakkında açıklama yaptı. Uygulamanın son güncellemesiyle ilgili kafa karışıklığı olduğuna işaret edilen açıklamada, endişeye neden olan birçok yanlış bilgi olduğunu ve herkesin uygulamanın ilkeleri ile gerçeklerini anlamasına yardımcı olmak istedikleri belirtildi. Açıklamada, kişisel görüşmelerin her zaman uçtan uca şifreleme ile korunduğu vurgulanarak, ne WhatsApp ne de Facebook'un özel mesajları göremediği kaydedildi.

#2
Foto - Söz konusu güncellemeyle bunun değişmeyeceğine işaret edilen açıklamada, güncellemenin verilerin nasıl toplandığı ve kullanıldığı konusunda daha fazla şeffaflık sağladığı ifade edildi.

Söz konusu güncellemeyle bunun değişmeyeceğine işaret edilen açıklamada, güncellemenin verilerin nasıl toplandığı ve kullanıldığı konusunda daha fazla şeffaflık sağladığı ifade edildi.

#3
Foto - Daha önce belirtilen 8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabının askıya alınmayacağı ya da silinmeyeceği vurgulanarak,

Daha önce belirtilen 8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabının askıya alınmayacağı ya da silinmeyeceği vurgulanarak, "WhatsApp'ta gizlilik ve güvenliğin nasıl çalıştığına dair yanlış bilgileri aydınlatmak için daha fazlasını yapacağız." ifadesi kullanıldı. Bu kapsamda, verilen sürenin 15 Mayıs'a ertelendiği kaydedildi.

#4
Foto - WhatsApp hangi bilgilerimize ulaşabilir? | WhatsApp uygulamasını kullananlar uygulamanın hangi verilere ulaşabileceğini merak ediyor. WhatsApp uygulaması hesabınıza kayıtlı telefon numaranızı, IP adresinizi, kullandığınız cihaz ve modelleri görebiliyor. Ayrıca WhatsApp, profil fotoğrafı ve tüm kişilerinizi görebiliyor. WhatsApp'ın bu bilgileri yalnızca kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullandığı belirtiliyor.

WhatsApp hangi bilgilerimize ulaşabilir? | WhatsApp uygulamasını kullananlar uygulamanın hangi verilere ulaşabileceğini merak ediyor. WhatsApp uygulaması hesabınıza kayıtlı telefon numaranızı, IP adresinizi, kullandığınız cihaz ve modelleri görebiliyor. Ayrıca WhatsApp, profil fotoğrafı ve tüm kişilerinizi görebiliyor. WhatsApp'ın bu bilgileri yalnızca kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullandığı belirtiliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23