• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
WhatsApp artık internetsiz de çalışacak... İşte kullanma yöntemi

2021-09-18 17:42:08
WhatsApp artık internetsiz de çalışacak... İşte kullanma yöntemi

Dünyanın en çok kullanılan internet haberleşme platformu WhatsApp, internetsiz özelliğini Türkiye'de gündeme aldı. Artık internetsiz olarak 14 gün süre boyunca belirlenen 4 farklı cihazda kullanılabilecek.

#1
Foto - ÇOKLU CİHAZ DESTEĞİ: WhatsApp, yayına aldığı internetsiz çoklu cihaz desteği ile kullanıcılar bu uygulamayı kullanma yöntemini araştırıyor. İşte WhatsApp çoklu cihaz desteği ile gelen kurallar:

ÇOKLU CİHAZ DESTEĞİ: WhatsApp, yayına aldığı internetsiz çoklu cihaz desteği ile kullanıcılar bu uygulamayı kullanma yöntemini araştırıyor. İşte WhatsApp çoklu cihaz desteği ile gelen kurallar:

#2
Foto - 4 İKİNCİL CİHAZ: WhatsApp uygulamasını aynı anda en fazla 4 ikincil cihaza kadar kullanabileceksiniz.

4 İKİNCİL CİHAZ: WhatsApp uygulamasını aynı anda en fazla 4 ikincil cihaza kadar kullanabileceksiniz.

#3
Foto - TEK TELEFON: WhatsApp hesabınıza tek seferde sadece bir tane telefon bağlayabileceksiniz.

TEK TELEFON: WhatsApp hesabınıza tek seferde sadece bir tane telefon bağlayabileceksiniz.

#4
Foto - HESABINIZI KAYBEDERSENİZ: WhatsApp hesabınızı kaydetmeniz ve kullanacağınız yeni cihazlarınızı telefonunuza bağlamanız gerekecek.

HESABINIZI KAYBEDERSENİZ: WhatsApp hesabınızı kaydetmeniz ve kullanacağınız yeni cihazlarınızı telefonunuza bağlamanız gerekecek.

#5
Foto - 14 GÜN KULLANMAZSANIZ: - Akıllı telefonunuzu 14 günden fazla kullanmazsanız bağlı cihazların bağlantısı etkisiz hale gelecek.

14 GÜN KULLANMAZSANIZ: - Akıllı telefonunuzu 14 günden fazla kullanmazsanız bağlı cihazların bağlantısı etkisiz hale gelecek.

#6
Foto - İNTERNET OLMAZSA BİLE... WhatsApp, yayınladığı bu beta programı ile internetsiz WhatsApp sunacak. Akıllı telefonlarında interneti bitenler için WhatsApp kullanmaya devam etmek için büyük bir avantaj olacak.

İNTERNET OLMAZSA BİLE... WhatsApp, yayınladığı bu beta programı ile internetsiz WhatsApp sunacak. Akıllı telefonlarında interneti bitenler için WhatsApp kullanmaya devam etmek için büyük bir avantaj olacak.

#7
Foto - ŞİFRELEME: WhatsApp'ın bu sürümünde kişisel mesajlar yine uçtan uca şifrelenmeye devam edeceği belirtilirken yeni güncellemesinde çoklu cihaz desteğini tamamen kullanıcılara sunulması bekleniyor.

ŞİFRELEME: WhatsApp'ın bu sürümünde kişisel mesajlar yine uçtan uca şifrelenmeye devam edeceği belirtilirken yeni güncellemesinde çoklu cihaz desteğini tamamen kullanıcılara sunulması bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23