• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Uçak seferleri ne zaman başlayacak 2020

2020-05-25 16:07:47
Uçak seferleri ne zaman başlayacak 2020

Uçak seferleri ne zaman açılıyor iç hatlar? Uçak bilet fiyatları ne kadar? Koronavirüsü ile ilgili atılan normalleşme adımları sonrasında vatandaşlar uçuşların tekrar ne zaman başlayacağını araştırıyor. Koronavirüsün yayılmasın durdurmak amacıyla yurt içi ve yurt dışı seyahat yasağı sonrası THY, Pegasus ve diğer havayolları firmaları iç hata uçuşlarını ertelemişti. Uçak seferleri ne zaman başlayacak 2020 İşte Türkiye'de iç hat uçuşlarının başlayacağı tarih…

#1
Foto - Demiryolları ulaşımında yüksek hızlı tren seferleri için biletler bugünden itibaren satılmaya başladı. Satışlar 28 Mayıs tarihli Biletler için geçerli olacak.

Demiryolları ulaşımında yüksek hızlı tren seferleri için biletler bugünden itibaren satılmaya başladı. Satışlar 28 Mayıs tarihli Biletler için geçerli olacak.

#2
Foto - Hava Yolları'nda ise seferler 4 Haziran'da başlayacak ve biletler Bugünden itibaren satışa sunulmaya başladı. Yüksek hızlı tren seferleri normalleşme takvimi kapsamında ilk olarak Ankara - İstanbul seferi, Ankara-Konya seferi Ankara-Eskişehir arasındaki seferler gerçekleştirilecek. Toplamda günlük 16 sefer yapılacak.

Hava Yolları'nda ise seferler 4 Haziran'da başlayacak ve biletler Bugünden itibaren satışa sunulmaya başladı. Yüksek hızlı tren seferleri normalleşme takvimi kapsamında ilk olarak Ankara - İstanbul seferi, Ankara-Konya seferi Ankara-Eskişehir arasındaki seferler gerçekleştirilecek. Toplamda günlük 16 sefer yapılacak.

#3
Foto - Uçuşlar ne zaman başlayacak?

Uçuşlar ne zaman başlayacak?

#4
Foto - Türk Hava Yolları (THY),yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uçuş durdurma kararının iç hatta 4 Haziran, dış hatta ise 10 Haziran'a kadar uzatıldığını duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY),yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uçuş durdurma kararının iç hatta 4 Haziran, dış hatta ise 10 Haziran'a kadar uzatıldığını duyurdu.

#5
Foto - THY'den yapılan açıklamaya göre, Kovid-19 salgını nedeniyle iç ve dış hatta uçuş durdurma kararı uzatıldı. Bu kapsamda THY, iç hat seferlerini 4 Haziran, dış hat seferlerini ise 10 Haziran'a kadar durdurdu.

THY'den yapılan açıklamaya göre, Kovid-19 salgını nedeniyle iç ve dış hatta uçuş durdurma kararı uzatıldı. Bu kapsamda THY, iç hat seferlerini 4 Haziran, dış hat seferlerini ise 10 Haziran'a kadar durdurdu.

#6
Foto - THY’den bagaj kararı

THY’den bagaj kararı

#7
Foto - Öte yandan alınan tedbirler kapsamında seferlerde yolcuların beraberinde getirdikleri kabin bagajları artık kabin içerisinde taşınmayacak ve uçak altına kabul edilecek.

Öte yandan alınan tedbirler kapsamında seferlerde yolcuların beraberinde getirdikleri kabin bagajları artık kabin içerisinde taşınmayacak ve uçak altına kabul edilecek.

#8
Foto - Ayrıca, 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı uçak altı bagaj hakkına eklenecek. El çantası ise kabinde taşınabilecek. THY, daha önce yaptığı açıklamada iç ve dış hat uçuşlarını durdurma kararını 28 Mayıs'a kadar uzattığını duyurmuştu.

Ayrıca, 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı uçak altı bagaj hakkına eklenecek. El çantası ise kabinde taşınabilecek. THY, daha önce yaptığı açıklamada iç ve dış hat uçuşlarını durdurma kararını 28 Mayıs'a kadar uzattığını duyurmuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı