• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
THY'dan koronavirüs önlemi: Uçuşlarda hijyen uzmanları görev yapacak

2020-06-03 19:24:19
THY'dan koronavirüs önlemi: Uçuşlarda hijyen uzmanları görev yapacak

Her şey yolcuların sağlıklı uçuş için. Seyahat kısıtlamasının ardından iç hat uçuşlarına başlayan Türk Hava Yolları'da, koronavirüs önlemleri kapsamında uçuşlarda hijyen uzmanları görev yapmaya başladı.

#1
Foto - YOLCULARA HİJYEN SETİ: THY, ayrıca uçuşlarda yolculara maske ve antiseptik mendil bulunun hijyen kiti de dağıtıyor.

YOLCULARA HİJYEN SETİ: THY, ayrıca uçuşlarda yolculara maske ve antiseptik mendil bulunun hijyen kiti de dağıtıyor.

#2
Foto - KABİN PERSONELİNE HİJYEN UZMANLARI DA KATILDI: Uçulan mesafeye göre içerisinde maske, dezenfektan ve antiseptik mendil bulunan hijyen setlerinin sunumu ile uçuş boyunca gerekli tedbirlerin doğru uygulanması noktasında ise hijyen uzmanı kabin memurları görev alıyor.

KABİN PERSONELİNE HİJYEN UZMANLARI DA KATILDI: Uçulan mesafeye göre içerisinde maske, dezenfektan ve antiseptik mendil bulunan hijyen setlerinin sunumu ile uçuş boyunca gerekli tedbirlerin doğru uygulanması noktasında ise hijyen uzmanı kabin memurları görev alıyor.

#3
Foto - YOLCULARIN ÇOK TEMAS ETTİĞİ YERLER DEZENFEKTE EDİLECEK: Yeni dönemde alınan tedbirler kapsamında görev yapmaya başlayan hijyen uzmanları, uçakların tuvaletlerini ve yolcuların dokunduğu yerleri sürekli dezenfekte edecek.

YOLCULARIN ÇOK TEMAS ETTİĞİ YERLER DEZENFEKTE EDİLECEK: Yeni dönemde alınan tedbirler kapsamında görev yapmaya başlayan hijyen uzmanları, uçakların tuvaletlerini ve yolcuların dokunduğu yerleri sürekli dezenfekte edecek.

#4
Foto - SAĞLIK DENETÇİSİ GİBİ OLACAKLAR: Uzmanlar uçuş sırasında tüm önlemleri alarak seyahat sağlığı için gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olacaklar. Uçak içerisinde sağlık denetçisi gibi çalışan hijyen uzmanları, yolcuların sağlıklı seyahati için uçak içi tüm hijyen ve sosyal mesafe tedbirlerinin doğru uygulanmasını sağlayacak. Uzmanlar uçuş sırasında tüm önlemleri alarak seyahat sağlığı için gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olacaklar. Uçak içerisinde sağlık denetçisi gibi çalışan hijyen uzmanları, yolcuların sağlıklı seyahati için uçak içi tüm hijyen ve sosyal mesafe tedbirlerinin doğru uygulanmasını sağlayacak.

SAĞLIK DENETÇİSİ GİBİ OLACAKLAR: Uzmanlar uçuş sırasında tüm önlemleri alarak seyahat sağlığı için gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olacaklar. Uçak içerisinde sağlık denetçisi gibi çalışan hijyen uzmanları, yolcuların sağlıklı seyahati için uçak içi tüm hijyen ve sosyal mesafe tedbirlerinin doğru uygulanmasını sağlayacak. Uzmanlar uçuş sırasında tüm önlemleri alarak seyahat sağlığı için gerekliliklerin yerine getirildiğinden emin olacaklar. Uçak içerisinde sağlık denetçisi gibi çalışan hijyen uzmanları, yolcuların sağlıklı seyahati için uçak içi tüm hijyen ve sosyal mesafe tedbirlerinin doğru uygulanmasını sağlayacak.

#5
Foto - TÜM TEDBİRLER EKSİKSİZ ALINIYOR: Koltuklar, pencereler, ekranlar ve lavabolar gibi farklı yüzeyler için özel donanım ve kimyasallar kullanılıyor

TÜM TEDBİRLER EKSİKSİZ ALINIYOR: Koltuklar, pencereler, ekranlar ve lavabolar gibi farklı yüzeyler için özel donanım ve kimyasallar kullanılıyor

#6
Foto - HER ŞEY YOLCULARIN SAĞLIĞI İÇİN

HER ŞEY YOLCULARIN SAĞLIĞI İÇİN

#7
Foto - HİJYEN SETİ

HİJYEN SETİ

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı