• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Teşkilat dizisinden ayrılacağı iddiasına sevilen oyuncudan imalı paylaşım

2021-06-01 21:54:04
Teşkilat dizisinden ayrılacağı iddiasına sevilen oyuncudan imalı paylaşım

TRT1'in en çok izlenen dizisi Teşkilat'tan başrol Çağlar Ertuğrul'un ayrılacağı iddia edildi. Başarılı oyuncu sosyal medyadan bu iddiaya dair imalı bir paylaşım yaptı.

#1
Foto - SEVİLEN DİZİNİN SEVİLEN OYUNCUSU: MİT destekli bir dizi olmasıyla ön plana çıkan ve TRT1 ekranlarında yayımlandığı ilk günden beri ilgiyle izlenen dizi Teşkilat'ta başrol krizi yaşandığı iddia edildi. Teşkilat gelecek hafta sezon finali yaparak ekranlara ara verecekken ortaya atılan iddia seyirciyi tedirgin etti.

SEVİLEN DİZİNİN SEVİLEN OYUNCUSU: MİT destekli bir dizi olmasıyla ön plana çıkan ve TRT1 ekranlarında yayımlandığı ilk günden beri ilgiyle izlenen dizi Teşkilat'ta başrol krizi yaşandığı iddia edildi. Teşkilat gelecek hafta sezon finali yaparak ekranlara ara verecekken ortaya atılan iddia seyirciyi tedirgin etti.

#2
Foto - İddiaya göre, Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinin kadrosunda ayrılacak. Ertuğrul'un ayrılma nedeni ise verilen sözlerin yerine getirilmemesi olduğu söylendi.

İddiaya göre, Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinin kadrosunda ayrılacak. Ertuğrul'un ayrılma nedeni ise verilen sözlerin yerine getirilmemesi olduğu söylendi.

#3
Foto - Hatta Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılma kararını yapım şirketine belirtmesinin ardından senaryoda değişikliğe gidildi.

Hatta Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılma kararını yapım şirketine belirtmesinin ardından senaryoda değişikliğe gidildi.

#4
Foto - Ortaya atılan bu iddiaların ardından başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşım yaptı.

Ortaya atılan bu iddiaların ardından başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşım yaptı.

#5
Foto -

"AYRILMIYORUM" MESAJI: Ertuğrul, The Wolf Of Wall Street filminden alıntılanan filmin başrol oyuncusu Leonardo Di Caprio'nun repliğini paylaştı. O filmde Di Caprio, ''I'm not leaving'', Türkçe anlamıyla ''ayrılmıyorum'' diyordu.

#6
Foto - Çağlar Ertuğrul'un bu paylaşımının ardından hem Teşkilat dizisinin sevenleri hem de oyuncunun hayranları rahat bir nefes aldı.

Çağlar Ertuğrul'un bu paylaşımının ardından hem Teşkilat dizisinin sevenleri hem de oyuncunun hayranları rahat bir nefes aldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23