• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Terör devletinin şehit ettiği 17 yaşındaki genç için mahşeri kalabalık

2022-05-22 16:20:54
Terör devletinin şehit ettiği 17 yaşındaki genç için mahşeri kalabalık

Terör devleti işgalci İsrail’in bu sabah Cenin kentinde şehit ettiği 17 yaşındaki Emced El Fayid’in cenazesi, binlerce Filistinlinin katılımıyla sonsuzluğa uğurlandı.

#1
Foto - Filistin Ajansı’nan bildirdiğine göre, Siyonist işgal güçlerince Cenin kentinde sivillerin üzerine gerçek mermilerle ateş açılması neticesinde vurularak şehit olan 17 yaşındaki Emced El Fayid’in cenaze töreni, binlerce Filistinlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Filistin Ajansı’nan bildirdiğine göre, Siyonist işgal güçlerince Cenin kentinde sivillerin üzerine gerçek mermilerle ateş açılması neticesinde vurularak şehit olan 17 yaşındaki Emced El Fayid’in cenaze töreni, binlerce Filistinlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

#2
Foto - BİNLERCE FİLİSTİNLİ GÖZYAŞLARIYLA SONSUZLUĞA UĞURLADI Çocuk yaştaki Filistinli şehidin naşı morgdan büyük bir kalabalık eşliğinde ailesi tarafından alındı.

BİNLERCE FİLİSTİNLİ GÖZYAŞLARIYLA SONSUZLUĞA UĞURLADI Çocuk yaştaki Filistinli şehidin naşı morgdan büyük bir kalabalık eşliğinde ailesi tarafından alındı.

#3
Foto - Evinin önüne götürülen şehit için gözyaşları sel olup akarken annesi, babası ve aile üyeleri sinir krizleri geçirdi. Omuzlarda taşınan genç Filistinli şehit, daha sonra aile mezarlığında defnedildi.

Evinin önüne götürülen şehit için gözyaşları sel olup akarken annesi, babası ve aile üyeleri sinir krizleri geçirdi. Omuzlarda taşınan genç Filistinli şehit, daha sonra aile mezarlığında defnedildi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23