• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Taş evler sonbahar manzarasıyla hayran bırakıyor

2021-11-01 20:10:38
Taş evler sonbahar manzarasıyla hayran bırakıyor

Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı taş evlerden oluşan köyler, sonbaharla birlikte eşsiz manzarası görenleri hayran bırakıyor.

#1
Foto - YOĞUN ZİYARETÇİ AKINI: Çoğu, derin vadiler arasındaki yamaçlara kurulu çok katlı tarihi taş evlerden oluşan köyler, son zamanlarda yoğun ziyaretçi akınına uğruyor.

YOĞUN ZİYARETÇİ AKINI: Çoğu, derin vadiler arasındaki yamaçlara kurulu çok katlı tarihi taş evlerden oluşan köyler, son zamanlarda yoğun ziyaretçi akınına uğruyor.

#2
Foto - DOĞA FOTOĞRAFÇILARININ UĞRAK YERİ: Köylerdeki taş evlerin sonbahar renkleriyle bütünleştiği eşsiz manzara, özellikle doğa fotoğrafçılarının ve gezginlerin ilgisini çekiyor.

DOĞA FOTOĞRAFÇILARININ UĞRAK YERİ: Köylerdeki taş evlerin sonbahar renkleriyle bütünleştiği eşsiz manzara, özellikle doğa fotoğrafçılarının ve gezginlerin ilgisini çekiyor.

#3
Foto - İLÇENİN TANITIMI YAPILIYOR: Türkiye'nin çeşitli illerinden gruplar halinde Hizan'a gelen gezginler ve fotoğraf sanatçıları, çektikleri fotoğrafları hem arşivlerine katıyor hem de sosyal medya hesaplarından paylaşarak taş evlerin ve ilçenin tanıtımına katkı sağlıyor.

İLÇENİN TANITIMI YAPILIYOR: Türkiye'nin çeşitli illerinden gruplar halinde Hizan'a gelen gezginler ve fotoğraf sanatçıları, çektikleri fotoğrafları hem arşivlerine katıyor hem de sosyal medya hesaplarından paylaşarak taş evlerin ve ilçenin tanıtımına katkı sağlıyor.

#4
Foto -

"KÖYE HAYRAN KALDIM" Van'ın Erciş ilçesinden gelerek Hizan'ın taş evlerden oluşan köylerini fotoğraflayan Gülşen Günay adlı fotoğrafçı da, taş evlerden oluşan köylere hayran kaldığını söyledi.

#5
Foto - Bitlis Hizan Taş evler

Bitlis Hizan Taş evler

#6
Foto - Bitlis Hizan Taş evler

Bitlis Hizan Taş evler

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23