• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Suudi Arabistan umre kararını güncelledi: İşte yeni umre kararları

2021-11-29 18:28:42
Suudi Arabistan umre kararını güncelledi: İşte yeni umre kararları

Suudi Arabistan Hac ve Umre Bakanlığı, yabancı umrecilerin Suudi Arabistan'a giriş şartlarını güncelledi.

#1
Foto - YURT DIŞINDAN GELENLER: Bakanlık bu karar kapsamında Mekke Ulu Camii'nde umre yapmak isteyen yabancı ülke vatandaşlarını kabul etmeye karar verdiğini duyurdu. Bakanlık Twitter'dan yaptığı açıklamada, yurt dışından gelecek olan kişilere uygulanacak protokole de yer verildi.

YURT DIŞINDAN GELENLER: Bakanlık bu karar kapsamında Mekke Ulu Camii'nde umre yapmak isteyen yabancı ülke vatandaşlarını kabul etmeye karar verdiğini duyurdu. Bakanlık Twitter'dan yaptığı açıklamada, yurt dışından gelecek olan kişilere uygulanacak protokole de yer verildi.

#2
Foto - AŞI DURUMU: Buna göre, Suudi Arabistan'ın onayladığı Koronavirüs aşısını olan kişiler karantinaya tabi tutulmayacak.

AŞI DURUMU: Buna göre, Suudi Arabistan'ın onayladığı Koronavirüs aşısını olan kişiler karantinaya tabi tutulmayacak.

#3
Foto - DSÖ'CE ONAYLANAN AŞILAR: Suudi Arabistan'ın onaylamadığı ancak Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından onaylanan çift doz aşılı kişiler üç gün karantinaya girecek. umre kararı

DSÖ'CE ONAYLANAN AŞILAR: Suudi Arabistan'ın onaylamadığı ancak Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından onaylanan çift doz aşılı kişiler üç gün karantinaya girecek. umre kararı

#4
Foto - PCR SONUCUNA GÖRE: Karantina sonunda bu kişilerin ülkeye kabul edilmesi için negatif PCR sonucuna sahip olmaları istenecek.

PCR SONUCUNA GÖRE: Karantina sonunda bu kişilerin ülkeye kabul edilmesi için negatif PCR sonucuna sahip olmaları istenecek.

#5
Foto - SUUDİ ARABİSTAN'IN KABUL ETTİĞİ AŞILAR: Suudi Arabistan'ın kabul ettiği Koronavirüs aşıları ise 2 doz Pfizer BioNTech, Comirnaty, Oxford AstraZeneca, Covishield, SK Bioscience, Vaxzevria, Moderna, Spikevax ve 1 doz Johnson & Johnson olarak açıklandı. yeni umre kararı

SUUDİ ARABİSTAN'IN KABUL ETTİĞİ AŞILAR: Suudi Arabistan'ın kabul ettiği Koronavirüs aşıları ise 2 doz Pfizer BioNTech, Comirnaty, Oxford AstraZeneca, Covishield, SK Bioscience, Vaxzevria, Moderna, Spikevax ve 1 doz Johnson & Johnson olarak açıklandı. yeni umre kararı

#6
Foto - YAŞ SINIRI KOYMUŞLARDI: Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan önceki şartlara göre Umre ziyareti yapacak yabancıların 18 ile 50 arasında olması gerekiyordu.

YAŞ SINIRI KOYMUŞLARDI: Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan önceki şartlara göre Umre ziyareti yapacak yabancıların 18 ile 50 arasında olması gerekiyordu.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23