• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Sivilce izleri nasıl yok edilir? Kolay sivilce geçirme yöntemleri

2022-05-27 17:54:14
Sivilce izleri nasıl yok edilir? Kolay sivilce geçirme yöntemleri

Sivilce sorunu yaşayanlar sıkça "Sivilce izleri nasıl geçer?" diye sorarak doğal çözümler arar. Evde elinizin altında bulunan bu basit malzemelerle, çok az zaman harcayarak sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz. Sivilce izlerini tamamen doğal yollarla yüzünüzden silmeniz mümkün. "Sivilce izleri nasıl geçer? İşte yanıtı…

#1
Foto - Bal 1 tatlı kaşığı balı yüzünüze maske gibi sürün, on dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayın. Günde en fazla bir kez tekrarlayin. Önce küçük bir yüzeyde denemeyi ihmal etmeyin.

Bal 1 tatlı kaşığı balı yüzünüze maske gibi sürün, on dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayın. Günde en fazla bir kez tekrarlayin. Önce küçük bir yüzeyde denemeyi ihmal etmeyin.

#2
Foto - Elma sirkesi Bir çay kaşığı elma sirkesine 2 tatlı kaşığı içme suyu ekleyin. Karışımla cildinizi silin. Elma sirkesi hem sivilce izlerini hafifletecek hem de antiseptik özelliği ile yeni sivilcelerin oluşmasının önüne geçecektir. Ayrıca gözeneklerinizi sıkılaştıracaktır.

Elma sirkesi Bir çay kaşığı elma sirkesine 2 tatlı kaşığı içme suyu ekleyin. Karışımla cildinizi silin. Elma sirkesi hem sivilce izlerini hafifletecek hem de antiseptik özelliği ile yeni sivilcelerin oluşmasının önüne geçecektir. Ayrıca gözeneklerinizi sıkılaştıracaktır.

#3
Foto - Limon suyu Sivilceleri kurutmada işe yarayan limon, sivilce izlerinden kurtulmak istediğinizde de yardımcınız. Diğer cilt bakım ürünlerinde ve doğal çözümlerde olduğu için önce küçük bir yüzeyde uygulayarak denemek gerektiğini unutmayın. Koltukaltlarını ve cildi beyazlatmak için de kullanılan limonu avucunuza sıkın, limon suyunu sivilce izinin üzerine sürün. Bir süre beklettikten sonra yıkayın.

Limon suyu Sivilceleri kurutmada işe yarayan limon, sivilce izlerinden kurtulmak istediğinizde de yardımcınız. Diğer cilt bakım ürünlerinde ve doğal çözümlerde olduğu için önce küçük bir yüzeyde uygulayarak denemek gerektiğini unutmayın. Koltukaltlarını ve cildi beyazlatmak için de kullanılan limonu avucunuza sıkın, limon suyunu sivilce izinin üzerine sürün. Bir süre beklettikten sonra yıkayın.

#4
Foto - Menekşe çayı Bir çay kaşığı menekşe çayını 1 çay bardağı suda demleyin. Sabahları ve akşamları sivilce izleri üzerine sürün.

Menekşe çayı Bir çay kaşığı menekşe çayını 1 çay bardağı suda demleyin. Sabahları ve akşamları sivilce izleri üzerine sürün.

#5
Foto - Lavanta yağı Eğer geceleri uyumadan önce sivilce izleri üzerine lavanta yağı sürerseniz, bir ay içinde izlerin hafiflediğini göreceksiniz.

Lavanta yağı Eğer geceleri uyumadan önce sivilce izleri üzerine lavanta yağı sürerseniz, bir ay içinde izlerin hafiflediğini göreceksiniz.

#6
Foto - Talk pudrası Talk pudrasının kurutucu özelliği, sivilce izleriyle mücadelede çok etkilidir. Bir çay kaşığı talk pudrasını bir iki damla suyla karıştırın. Gece yatmadan önce sivilce izleri üzerine sürün.

Talk pudrası Talk pudrasının kurutucu özelliği, sivilce izleriyle mücadelede çok etkilidir. Bir çay kaşığı talk pudrasını bir iki damla suyla karıştırın. Gece yatmadan önce sivilce izleri üzerine sürün.

#7
Foto - Domates Domates de limon gibi doğal ağartıcı içerir. Küçük bir domatesi ezip her gün düzenli olarak sivilce izlerine sürerseniz izlerin yavaş yavaş yüzünüzden silindiğini göreceksiniz.

Domates Domates de limon gibi doğal ağartıcı içerir. Küçük bir domatesi ezip her gün düzenli olarak sivilce izlerine sürerseniz izlerin yavaş yavaş yüzünüzden silindiğini göreceksiniz.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23