• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Robot garsonların işe başladığı restoran doldu taştı

2021-11-26 20:52:09
Robot garsonların işe başladığı restoran doldu taştı

Irak'ın Musul kentinde bir grup üniversite öğrencisinin açtığı restoranda robot garsonlar işbaşı yaptı. Musul kent merkezinde kısa süre önce açılan restoranda hizmet vermeye başlayan robot garsonlar ilgiyle karşılandı.

#1
Foto - 15 ÇEŞİT MENÜ SERVİSİ: Siparişten servise kadar müşterilere her türlü hizmeti sunan robotlar 15 çeşitten oluşan menüyü servis ediyor.

15 ÇEŞİT MENÜ SERVİSİ: Siparişten servise kadar müşterilere her türlü hizmeti sunan robotlar 15 çeşitten oluşan menüyü servis ediyor.

#2
Foto - DİJİTAL MENÜ: Restorana gelen müşteriler, masalarda kurulan dijital menü sistemiyle siparişlerini mutfağa iletiyor.

DİJİTAL MENÜ: Restorana gelen müşteriler, masalarda kurulan dijital menü sistemiyle siparişlerini mutfağa iletiyor.

#3
Foto - MUTFAK MASA ARASI... Mutfaktan çıkan yemekleri alan robot garson, servis edeceği masaya kadar ilerliyor.

MUTFAK MASA ARASI... Mutfaktan çıkan yemekleri alan robot garson, servis edeceği masaya kadar ilerliyor.

#4
Foto - ÖNÜNE BİRİ GEÇTİĞİNDE KONUŞABİLİYOR: Restoran sahibi Rami Abdurrahman, Arap ülkelerinde Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra Irak'ta ilk kez uygulanan robot garson hizmetinin müşterilerden yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

ÖNÜNE BİRİ GEÇTİĞİNDE KONUŞABİLİYOR: Restoran sahibi Rami Abdurrahman, Arap ülkelerinde Birleşik Arap Emirlikleri'nden sonra Irak'ta ilk kez uygulanan robot garson hizmetinin müşterilerden yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

#5
Foto - ROBOT GARSONLA SELFİ: Diş Hekimliği Fakültesinde okuyan Abdurrahman, kendisi gibi üniversite öğrencisi birkaç arkadaşıyla bu işe girdiklerini belirtti.

ROBOT GARSONLA SELFİ: Diş Hekimliği Fakültesinde okuyan Abdurrahman, kendisi gibi üniversite öğrencisi birkaç arkadaşıyla bu işe girdiklerini belirtti.

#6
Foto - RESTORAN DOLUP TAŞTI: ROBOT GARSONLAR MÜŞTERİ ÇEKİYOR: Restoranın müşterilerinden Selim Kado, robot garsonları merak ettiği için Musul'un bir ilçesinden özellikle buraya geldiğini söyledi.

RESTORAN DOLUP TAŞTI: ROBOT GARSONLAR MÜŞTERİ ÇEKİYOR: Restoranın müşterilerinden Selim Kado, robot garsonları merak ettiği için Musul'un bir ilçesinden özellikle buraya geldiğini söyledi.

#7
Foto - MÜŞTERİLERİN İLGİDSİNİ ÇEKİYOR: Uygulamayı yakından görmekten memnun olduğunu aktaran Kaddo,

MÜŞTERİLERİN İLGİDSİNİ ÇEKİYOR: Uygulamayı yakından görmekten memnun olduğunu aktaran Kaddo, "Robot garsonun restoranda dolaşması bile çok sıra dışı bir şey. Buraya gelen herkes sipariş vermeden önce telefonu eline alıp video çekmeye başlıyor" dedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23