• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
15
Özel tasarım 'ahşap yüzüklerde' talebe yetişemiyor

2019-05-14 14:42:45
Özel tasarım 'ahşap yüzüklerde' talebe yetişemiyor

Bursa'da 2007'de hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015'te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişleri yetiştirebilmek için yoğun çaba sarf ediyor.

#1
Foto - Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştirerek ya da bu malzemeyi altın ve gümüşle buluşturarak yaptığı yüzük ağırlıklı takılar 50 ila bin liraya alıcı bulan Şekür'ün, tek taş pırlantayı ağaçla bütünleştirdiği aksesuarlar da ilgi görüyor.

Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştirerek ya da bu malzemeyi altın ve gümüşle buluşturarak yaptığı yüzük ağırlıklı takılar 50 ila bin liraya alıcı bulan Şekür'ün, tek taş pırlantayı ağaçla bütünleştirdiği aksesuarlar da ilgi görüyor.

#2
Foto - Bursa'da 2007 yılında hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015'te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişlere yetişemiyor.

Bursa'da 2007 yılında hobi olarak el emeği ahşap yüzük üretmeye başladıktan sonra gelen talepler üzerine 2015'te atölyesini açan Kerem Sertaç Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişlere yetişemiyor.

#3
Foto - Reklamcılık, prodüksiyon ve satış pazarlama alanlarında İstanbul ve Bursa'da görev yapan 38 yaşındaki Şekür, 2007 yılında hobi olarak tamamen ahşaptan oluşan yüzük yapmaya başladı.

Reklamcılık, prodüksiyon ve satış pazarlama alanlarında İstanbul ve Bursa'da görev yapan 38 yaşındaki Şekür, 2007 yılında hobi olarak tamamen ahşaptan oluşan yüzük yapmaya başladı.

#4
Foto - El emeği, göz nuru yaptığı yüzüklerin çevresindekiler tarafından beğenilmesiyle zamanla bu alanda kendini geliştiren Şekür, asıl işini bırakarak atölye açmaya karar verdi.

El emeği, göz nuru yaptığı yüzüklerin çevresindekiler tarafından beğenilmesiyle zamanla bu alanda kendini geliştiren Şekür, asıl işini bırakarak atölye açmaya karar verdi.

#5
Foto - Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştiren ya da ahşabı altın ve gümüşle buluşturarak yüzük ağırlıklı takılar yapan Şekür, ürünlerini 50 ile bin liraya satışa sunuyor.

Farklı ağaçlara ait ahşabı birleştiren ya da ahşabı altın ve gümüşle buluşturarak yüzük ağırlıklı takılar yapan Şekür, ürünlerini 50 ile bin liraya satışa sunuyor.

#6
Foto -

#7
Foto - Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişleri bir hafta içinde tamamlayıp meşe palamudu şeklinde tasarlanan özel hediye kutularıyla sahiplerine gönderiyor.

Şekür, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından aldığı siparişleri bir hafta içinde tamamlayıp meşe palamudu şeklinde tasarlanan özel hediye kutularıyla sahiplerine gönderiyor.

#8
Foto -

"DİLEYENLERE TEK TAŞ PIRLANTAYI AĞAÇLA BİRLEŞTİRDİK": Kerem Sertaç Şekür yaptığı açıklamada, yüzük, bileklik, kolye ve küpe gibi takıların yanı sıra talep üzerine masa, sehpa, dekoratif ürünler de yaptığını dile getirdi.

#9
Foto - Ürünlerini 90 metrekarelik bir atölyede ürettiğini ve bunları satmak için sadece internet sitesi ve sosyal medya platformunu kullandığını anlatan Şekür,

Ürünlerini 90 metrekarelik bir atölyede ürettiğini ve bunları satmak için sadece internet sitesi ve sosyal medya platformunu kullandığını anlatan Şekür, "Ahşapla başladık. Bir kaç ağaca ait ahşabı tek yüzükte birleştirdik. İki üç ağacın birleştiği modeller var...

#10
Foto - Sonrasında gıdada kullanılan epoksi malzemesiyle kapladık. Ardından gümüş ve altınla da birleştirmeye başladık. Dileyenlere tek taş pırlantayı ağaçla birleştirdik. Evlilik teklifi yüzükleri de yapıyoruz.

Sonrasında gıdada kullanılan epoksi malzemesiyle kapladık. Ardından gümüş ve altınla da birleştirmeye başladık. Dileyenlere tek taş pırlantayı ağaçla birleştirdik. Evlilik teklifi yüzükleri de yapıyoruz." dedi.

#11
Foto - Şekür, her geçen gün ilgi artınca ürün yelpazesini genişlettiğini ifade ederek,

Şekür, her geçen gün ilgi artınca ürün yelpazesini genişlettiğini ifade ederek, "Yurt dışından özel desenli, insan vücuduna faydalı olduğunu bildiğimiz ağaç dalları getirtiyorum. Bunun dışında kendi topladığım ağaç parçaları var. İşimizde kendimizi geliştirdik. En son sevgililer gününde siparişlere yetişemedim." diye konuştu.

#12
Foto - Ürünlerin yoğun emek istediğini belirten Şekür,

Ürünlerin yoğun emek istediğini belirten Şekür, "Günde en fazla iki çift yüzük ya da küpe yapabiliyoruz. Siparişler verildikten sonra 1 hafta 10 gün içinde adreslere gönderiyoruz. Artık sıradan hediyeler yerine insanlar bu tarz armağanlar istiyor. Fiyatlarımız da her bütçeye uygun. 50 liradan başlayıp bin liraya kadar ulaşabiliyor." ifadesini kullandı.

#13
Foto - Şekür, ahşap takıların özel yapım cila sayesinde sudan etkilenmediğini de sözlerine ekledi.

Şekür, ahşap takıların özel yapım cila sayesinde sudan etkilenmediğini de sözlerine ekledi.

#14
Foto - Ahşap yüzükte yaptığı tasarımların ardından talebe yetişemiyor

Ahşap yüzükte yaptığı tasarımların ardından talebe yetişemiyor

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23