• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Orman yangınları, sel, dolu, toz fırtınası... Avustralya musibetlerden kurtulamıyor

2020-01-20 19:36:06
Orman yangınları, sel, dolu, toz fırtınası... Avustralya musibetlerden kurtulamıyor

Günlerce süren ve kontrol altına alınamayan orman yangınları, sel felaketi ve ardından kum fırtınası. Avustralya'nın başı bir türlü felaketlerden kurtulamıyor.

#1
Foto - Çok su tüketiyorlar diye havadan vurularak öldürülen binlerce hayvanın ahı mı bir ülkeyi felakete sürükleyen ...

Çok su tüketiyorlar diye havadan vurularak öldürülen binlerce hayvanın ahı mı bir ülkeyi felakete sürükleyen ...

#2
Foto - ÖNCE AYLARCA SÜREN ORMAN YANGINLARI: Eylül ayından beri süren ve en az 25 kişi hayatını kaybettiği Avustralya yangınında ülke genelinde 19.8 milyon dönüm arazi küle dönerken yüzbinlerce hayvanın da öldüğü tahmin ediliyor.

ÖNCE AYLARCA SÜREN ORMAN YANGINLARI: Eylül ayından beri süren ve en az 25 kişi hayatını kaybettiği Avustralya yangınında ülke genelinde 19.8 milyon dönüm arazi küle dönerken yüzbinlerce hayvanın da öldüğü tahmin ediliyor.

#3
Foto - HAVADAN VURULARAK ÖLDÜRÜLEN YÜZLERCE DEVE: Dünyada en çok havuzlu evin olduğu bilinen Avustralya, çok su tüketiyorlar diye binlerce deveyi yok etti.

HAVADAN VURULARAK ÖLDÜRÜLEN YÜZLERCE DEVE: Dünyada en çok havuzlu evin olduğu bilinen Avustralya, çok su tüketiyorlar diye binlerce deveyi yok etti.

#4
Foto - ÜLKEYİ VURAN İKİNCİ FELAKET SEL BASKINI: Avustralya'nın kuzeyinde bulunan Townsville şehrinde şiddetli yağmurların yol açtığı selde 2 kişi hayatını kaybetti. Yetkililer yeni sel uyarısında bulundu.

ÜLKEYİ VURAN İKİNCİ FELAKET SEL BASKINI: Avustralya'nın kuzeyinde bulunan Townsville şehrinde şiddetli yağmurların yol açtığı selde 2 kişi hayatını kaybetti. Yetkililer yeni sel uyarısında bulundu.

#5
Foto - TOZ BULUTU FIRTINASI: Avustralya aylardır söndürülemeyen yangınların ardından şimdi de toz fırtınasıyla mücadeleye başladı. Gök gürültülü fırtınaların meydana getirdiği rüzgarlar, bazı kasabalarda gündüzü geceye çevirdi.

TOZ BULUTU FIRTINASI: Avustralya aylardır söndürülemeyen yangınların ardından şimdi de toz fırtınasıyla mücadeleye başladı. Gök gürültülü fırtınaların meydana getirdiği rüzgarlar, bazı kasabalarda gündüzü geceye çevirdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı