• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Ölümcül salgın ilk hangi şehir ve gıdadan yayıldı? İşte kare kare o yer

2020-01-24 19:47:12
Ölümcül salgın ilk hangi şehir ve gıdadan yayıldı? İşte kare kare o yer

Çin'de ortaya çıkan ve ölümcül hastalıklara yol açan Corona virüsü ilk nerede görüldü?

#1
Foto - WUHAN'DAKİ BALIK PAZARI MERCEK ALTINDA: Çin'de salgının başladığı Wuhan'daki balık pazarı, kapatılır kapatılmaz incelemeye alındı. SARS benzeri virüsün burada satılan bir hayvandan insana geçtiği düşünülüyor.

WUHAN'DAKİ BALIK PAZARI MERCEK ALTINDA: Çin'de salgının başladığı Wuhan'daki balık pazarı, kapatılır kapatılmaz incelemeye alındı. SARS benzeri virüsün burada satılan bir hayvandan insana geçtiği düşünülüyor.

#2
Foto - ÇİN'İN YEMEK KÜLTÜRÜ ÇOK FARKLI: Koronavirüs salgınının merkezinde olan bu pazarda, koala etinden yılana, fareden kurt yavrularına kadar pek çok şey satılıyor.

ÇİN'İN YEMEK KÜLTÜRÜ ÇOK FARKLI: Koronavirüs salgınının merkezinde olan bu pazarda, koala etinden yılana, fareden kurt yavrularına kadar pek çok şey satılıyor.

#3
Foto - BURADA GÖRÜLEN RESİMLERDEKİ HAYVAN ETLERİ YENİLİYOR: Pazar yeri henüz kapatılmadan önce aralık ayında çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı. Çin'de bir gazetenin yayınladığı fotoğraflarda, 112 egzotik hayvanın fiyatlarının olduğu liste de göze çarpıyor.

BURADA GÖRÜLEN RESİMLERDEKİ HAYVAN ETLERİ YENİLİYOR: Pazar yeri henüz kapatılmadan önce aralık ayında çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı. Çin'de bir gazetenin yayınladığı fotoğraflarda, 112 egzotik hayvanın fiyatlarının olduğu liste de göze çarpıyor.

#4
Foto - BİZE GÖRE MİDE BULANDIRAN HAYVAN ETLERİ ONLARDA LÜKS YİYECEK: South China Morning Post gazetesine göre, satılan hayvanlar arasında Misk kedileri, canlı tilkiler, dev semenderler, yılanlar, fareler, tavus kuşları, kirpiler ve koalalar da var.

BİZE GÖRE MİDE BULANDIRAN HAYVAN ETLERİ ONLARDA LÜKS YİYECEK: South China Morning Post gazetesine göre, satılan hayvanlar arasında Misk kedileri, canlı tilkiler, dev semenderler, yılanlar, fareler, tavus kuşları, kirpiler ve koalalar da var.

#5
Foto - HAYVAN PAZARI: Pazarda, canlı hayvanlarla dolu kafesler olduğu ve karıncayiyenin de satılan hayvanlar arasında olduğu bilgisi verildi.

HAYVAN PAZARI: Pazarda, canlı hayvanlarla dolu kafesler olduğu ve karıncayiyenin de satılan hayvanlar arasında olduğu bilgisi verildi.

#6
Foto - ÇİN'DE PAZAR YERİ: Vahşi ve egzotik hayvanlar ile çiftlik hayvanları, hastalıkların mutasyona uğrayarak insanlara sıçramaları açısından çok sayıda virüsün kuluçka yeri olarak nitelendiriliyor.

ÇİN'DE PAZAR YERİ: Vahşi ve egzotik hayvanlar ile çiftlik hayvanları, hastalıkların mutasyona uğrayarak insanlara sıçramaları açısından çok sayıda virüsün kuluçka yeri olarak nitelendiriliyor.

#7
Foto - VİRÜSÜN YILAN ETİNDEN GEÇTİĞİ SANILIYOR: Yapılan ön araştırmalar, Wuhan kökenli virüsün yılanlardan insanlara bulaştığını gösterdi. Önceki gün, virüsün yarasa çorbasından insanlara geçmiş olabileceği iddia edilmişti.

VİRÜSÜN YILAN ETİNDEN GEÇTİĞİ SANILIYOR: Yapılan ön araştırmalar, Wuhan kökenli virüsün yılanlardan insanlara bulaştığını gösterdi. Önceki gün, virüsün yarasa çorbasından insanlara geçmiş olabileceği iddia edilmişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı