• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Nurgül Beyhan’ı kim öldürdü? Nurgül Beyhan’ın katili kim çıktı?

2021-10-15 12:14:25
Nurgül Beyhan’ı kim öldürdü? Nurgül Beyhan’ın katili kim çıktı?

Nurgül Beyhan olayı çözüldü mü? Nurgül Beyhan diyanetinde katil kim? Nurgül Beyhan’ın katili belli oldu mu? soruları Müğe Anlı’nın programını izleyenlerce merak ediliyor. Nurgül Beyhan katledilmesinde olay, 1 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul Bağcılar’da yaşandı. Nurgül Beyhan’ın Fransa’dan dönen oğlu geçtiğimiz yıl amcasını öldürdüğü gerekçesiyle cezaevine girmişti. Peki, Nurgül Beyhan'a ne oldu? Nurgül Beyhan’ın katil zanlısı kim?

#1
Foto - İstanbul - Kirazlı'da yaşayan 44 yaşındaki Nurgül BEYHAN'ın oğlu, 1 Ağustos 2020'de annesi Nurgül Beyhan'a ateş eden amcasını öldürdü. Yeğeni tarafından sokak ortasında 7 kurşunla öldürülen Cihan Beyhan'ın ardından ailede bir cinayet daha yaşandı. Oğlu cezaevinde olan Nurgül Beyhan öldürülmüş olarak bulundu.

İstanbul - Kirazlı'da yaşayan 44 yaşındaki Nurgül BEYHAN'ın oğlu, 1 Ağustos 2020'de annesi Nurgül Beyhan'a ateş eden amcasını öldürdü. Yeğeni tarafından sokak ortasında 7 kurşunla öldürülen Cihan Beyhan'ın ardından ailede bir cinayet daha yaşandı. Oğlu cezaevinde olan Nurgül Beyhan öldürülmüş olarak bulundu.

#2
Foto - Olay, 1 Ağustos 2020 tarihinde Bağcılar'da gerçekleşti. İddiaya göre, Yusuf Beyhan kendisini Fransa'da çalıştırıp ücretini ödemediği gerekçesiyle daha öncede tartıştığı amcası Dilaver Beyhan ile görüşmeye gitti. Yusuf Beyhan amcasını görür görmez silahıyla arkasından ateş etti. Daha sonra olay yerine gelen küçük amcası Cihan Beyhan ile de tartışmaya başlayan Yusuf Beyhan, amcasını ilk olarak ayağından vurdu daha sonra yanına giderek peş peşe tetiğe bastı. Cihan Beyhan olay yerinde hayatını kaybederken, kavgada Yusuf Beyhan'ın annesi Nurgül Beyhan da yaralandı.

Olay, 1 Ağustos 2020 tarihinde Bağcılar'da gerçekleşti. İddiaya göre, Yusuf Beyhan kendisini Fransa'da çalıştırıp ücretini ödemediği gerekçesiyle daha öncede tartıştığı amcası Dilaver Beyhan ile görüşmeye gitti. Yusuf Beyhan amcasını görür görmez silahıyla arkasından ateş etti. Daha sonra olay yerine gelen küçük amcası Cihan Beyhan ile de tartışmaya başlayan Yusuf Beyhan, amcasını ilk olarak ayağından vurdu daha sonra yanına giderek peş peşe tetiğe bastı. Cihan Beyhan olay yerinde hayatını kaybederken, kavgada Yusuf Beyhan'ın annesi Nurgül Beyhan da yaralandı.

#3
Foto - Nurgül Beyhan’ın katil zanlısı kim? Olaydan yaralı kurtulan Nurgül Beyhan, 5 ay sonra cinayete kurban gitti. Nurgül Beyhan evinde komşuları tarafından ölü olarak bulundu. Otopside Nurgül Beyhan'ın elle boğulduğu belirlendi. Aileye göre, yaşananların sorumlusu kim? Talihsiz olayın ardından Beyhan Ailesi, yaşananlardan gelinleri Nurgül Beyhan'ı sorumlu tuttu. 4 çocuk annesi kadının evlatlarını kışkırttığını iddia eden ailenin sürekli tehditler savurduğu öne sürüldü.

Nurgül Beyhan’ın katil zanlısı kim? Olaydan yaralı kurtulan Nurgül Beyhan, 5 ay sonra cinayete kurban gitti. Nurgül Beyhan evinde komşuları tarafından ölü olarak bulundu. Otopside Nurgül Beyhan'ın elle boğulduğu belirlendi. Aileye göre, yaşananların sorumlusu kim? Talihsiz olayın ardından Beyhan Ailesi, yaşananlardan gelinleri Nurgül Beyhan'ı sorumlu tuttu. 4 çocuk annesi kadının evlatlarını kışkırttığını iddia eden ailenin sürekli tehditler savurduğu öne sürüldü.

#4
Foto - Evladını cezaevine gönderen, kayınbiraderini ise toprağa veren talihsiz kadın, yaşananların ardından 5 ay sonra evinde ölü bulundu. Adli tıp raporuna göre boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan kadını kim ya da kimlerin öldürdüğüyse henüz bilinmiyor. Aile ilk olarak kalp krizinden şüphelense de olayın boyutu adli tıptan alınan raporla değişti. Yaşananlardan sonra baba tarafının annelerine karşı bir tavır aldığını dile getiren Senem Beyhan, baba tarafından şüphelendiğini belirtti.

Evladını cezaevine gönderen, kayınbiraderini ise toprağa veren talihsiz kadın, yaşananların ardından 5 ay sonra evinde ölü bulundu. Adli tıp raporuna göre boğularak öldürüldüğü ortaya çıkan kadını kim ya da kimlerin öldürdüğüyse henüz bilinmiyor. Aile ilk olarak kalp krizinden şüphelense de olayın boyutu adli tıptan alınan raporla değişti. Yaşananlardan sonra baba tarafının annelerine karşı bir tavır aldığını dile getiren Senem Beyhan, baba tarafından şüphelendiğini belirtti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23