• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Muayene için gittiği doktorda ilaç yazdırırken hayatının şokunu yaşadı! Meğer...

2021-07-26 21:49:04
Muayene için gittiği doktorda ilaç yazdırırken hayatının şokunu yaşadı! Meğer...

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yaşayan 57 yaşındaki Kerem Erboy, 2020 yılında kalp krizi geçirdi. Tedavi olduktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca herhangi bir hastaneye başvurmadı.

#1
Foto - İLAÇ YAZDIRMAYA GİTTİĞİNDE... Geçtiğimiz günlerde ağzında oluşan rahatsızlık sebebiyle sağlık ocağına giden Erboy, görevli hekim ilaç yazacağı sırada beklenmedik bir olayla karşılaştı.

İLAÇ YAZDIRMAYA GİTTİĞİNDE... Geçtiğimiz günlerde ağzında oluşan rahatsızlık sebebiyle sağlık ocağına giden Erboy, görevli hekim ilaç yazacağı sırada beklenmedik bir olayla karşılaştı.

#2
Foto - MEĞER ÖLÜYMÜŞ DE HABERİ YOKMUŞ! Hekim sisteme girince ölü kaydının bulunduğunu öğrenen Erboy, hayatının şokunu yaşadı. Yine de hekime ilaç yazdıran Kerem Erboy, daha sonra yazdırdığı ilaçları almak için eczaneye gitti.

MEĞER ÖLÜYMÜŞ DE HABERİ YOKMUŞ! Hekim sisteme girince ölü kaydının bulunduğunu öğrenen Erboy, hayatının şokunu yaşadı. Yine de hekime ilaç yazdıran Kerem Erboy, daha sonra yazdırdığı ilaçları almak için eczaneye gitti.

#3
Foto - HİÇ ÖLÜYE İLAÇ VERİLİR Mİ? Yine de hekime ilaç yazdıran Kerem Erboy, daha sonra yazdırdığı ilaçları almak için eczaneye gitti. Eczane sisteminde de ölü gözüken Erboy'a bu sebepten dolayı ilaç verilmedi.

HİÇ ÖLÜYE İLAÇ VERİLİR Mİ? Yine de hekime ilaç yazdıran Kerem Erboy, daha sonra yazdırdığı ilaçları almak için eczaneye gitti. Eczane sisteminde de ölü gözüken Erboy'a bu sebepten dolayı ilaç verilmedi.

#4
Foto - Kalp krizi geçirdiğini ve hastanede tedavi gördüğünü söyleyen Kerem Erboy,

Kalp krizi geçirdiğini ve hastanede tedavi gördüğünü söyleyen Kerem Erboy, "Hastanede 2,3 saat müşahede altında kaldım, daha sonra taburcu edildim. Uzun süre sonra hastanelik bir durumum olmadı" dedi.

#5
Foto -

"ÖLÜYSEM RAPORUM NEREDE? Kerem Erboy, "Hanımıma 'Madem ölmüşüm ölüm raporumu al' dedim. Tabii Kemal Sunal filmi gibi biz de hanımın arkasına takıldık. Bizi oradan oraya gönderdiler, morga gönderdiler, bir yerlere telefon açtılar, herhangi bir şey olmadı." dedi.

#6
Foto - YANLIŞLIĞIN DÜZELTİLMESİNİ İSTİYOR: Maaşını aldığını, vergisini ödediğini ancak ilaç alamadığını söyleyen Erboy,

YANLIŞLIĞIN DÜZELTİLMESİNİ İSTİYOR: Maaşını aldığını, vergisini ödediğini ancak ilaç alamadığını söyleyen Erboy, "Yaşayıp yaşamadığımı ben de bilmiyorum ve bunun düzeltilmesini istiyorum. Bana yol gösteren de yok." ifadelerini kullandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23