• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Milli parkta dehşet! Aç ayı bir genci yedi

2021-06-24 21:47:33
Milli parkta dehşet! Aç ayı bir genci yedi

Rusya'nın Moğolistan sınırına yakın Ergaki Milli Parkı'nda korkunç bir olay gerçekleşti. Parkta görevli 16 yaşındaki çocuk ayı saldırısına uğradı.

#1
Foto - TÜM DÜNYADA YANKI BULDU: Dünya bu olayla dehşete düştü. Rusya'daki bir milli parkta gerçekleşen tüyler ürpertici olay, yalnızca Rus medyasında değil, tüm dünyada manşetlere taşındı

TÜM DÜNYADA YANKI BULDU: Dünya bu olayla dehşete düştü. Rusya'daki bir milli parkta gerçekleşen tüyler ürpertici olay, yalnızca Rus medyasında değil, tüm dünyada manşetlere taşındı

#2
Foto - AÇ KALAN AYI... Rus milli parkında 16 yaşındaki bir çocuk bir boz ayının saldırısına uğradı. Saldırı, Rusya'nın güneyinde Moğolistan sınırına yakın Ergaki Milli Parkı'nda gerçekleşti.

AÇ KALAN AYI... Rus milli parkında 16 yaşındaki bir çocuk bir boz ayının saldırısına uğradı. Saldırı, Rusya'nın güneyinde Moğolistan sınırına yakın Ergaki Milli Parkı'nda gerçekleşti.

#3
Foto - GENCİN VÜCUDUNUN YARISINI YEDİ: Rus medyasında 'canavar' diye bahsedilen aç ayı, genci yarı yarıya yedi, bir turisti yere serdi ve kayıp çocuğu aramaya gelen bir başkasına daha saldırdı.

GENCİN VÜCUDUNUN YARISINI YEDİ: Rus medyasında 'canavar' diye bahsedilen aç ayı, genci yarı yarıya yedi, bir turisti yere serdi ve kayıp çocuğu aramaya gelen bir başkasına daha saldırdı.

#4
Foto - TURİSTLERE DE SALDIRDI: Ayının saldırdığı turist, can havliyle cebinden çıkardığı bıçağı, hayvanın boynına sağladı. Turist ayıyı çakı ile bıçakladığında, arkadaşı kampa geri giderek korkunç olayı haber verdi.

TURİSTLERE DE SALDIRDI: Ayının saldırdığı turist, can havliyle cebinden çıkardığı bıçağı, hayvanın boynına sağladı. Turist ayıyı çakı ile bıçakladığında, arkadaşı kampa geri giderek korkunç olayı haber verdi.

#5
Foto - AYI CESEDİN ÜZERİNDE YATARKEN BULUNDU: Sayan Dağları'ndaki Ergaki Milli Parkı'ndaki müfettişler olay yerine koştu ve ayıyı, turist kampından yaklaşık 500 metre uzakta, gencin parçalanmış kalıntılarının üzerinde yatarken buldu.

AYI CESEDİN ÜZERİNDE YATARKEN BULUNDU: Sayan Dağları'ndaki Ergaki Milli Parkı'ndaki müfettişler olay yerine koştu ve ayıyı, turist kampından yaklaşık 500 metre uzakta, gencin parçalanmış kalıntılarının üzerinde yatarken buldu.

#6
Foto - AYI KENDİ CANINDAN OLDU: Milli parktan yapılan açıklamada,

AYI KENDİ CANINDAN OLDU: Milli parktan yapılan açıklamada, "Saatlerce süren takibin ardından insan yiyen ayı, park personeli tarafından öldürüldü" ifadeleri kullanıldı.

#7
Foto - Korucular, vahşice saldırıya uğrayan genç çocuğun cesedini ormanda taşırken böyle görüntülendi. Tüyler ürperten görüntüler, Rus televizyonunda yayınlandı. Abakanlı olduğu bildirilen 16 yaşındaki çocuk, Pazartesi günü, sabah saat 11 civarında boz ayının saldırısına uğrayıp can verdiğinde, tatil grubu için rehber olarak çalışıyordu.

Korucular, vahşice saldırıya uğrayan genç çocuğun cesedini ormanda taşırken böyle görüntülendi. Tüyler ürperten görüntüler, Rus televizyonunda yayınlandı. Abakanlı olduğu bildirilen 16 yaşındaki çocuk, Pazartesi günü, sabah saat 11 civarında boz ayının saldırısına uğrayıp can verdiğinde, tatil grubu için rehber olarak çalışıyordu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23