• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Mikropla giren steril çıkıyor... İşte Dezenfekte Tüneli

2020-03-26 21:26:45
Mikropla giren steril çıkıyor... İşte Dezenfekte Tüneli

Bu tünel başka tünel. Ordu Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında tasarladığı "Aircor52 Dezenfekte Tüneli"ni hizmete soktu.

#1
Foto - AİRCOR52 DEZENFEKTE TÜNELİ: Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, bugünlerde dışarı çıkmak ve işe gitmek zorunda olan vatandaşların kıyafetleri üzerinde oluşan zararlıların dezenfekte edilmesi amacıyla tamamen yerli ve milli imkanlarla

AİRCOR52 DEZENFEKTE TÜNELİ: Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, bugünlerde dışarı çıkmak ve işe gitmek zorunda olan vatandaşların kıyafetleri üzerinde oluşan zararlıların dezenfekte edilmesi amacıyla tamamen yerli ve milli imkanlarla "Aircor52 Dezenfekte Tüneli" tasarlandığı belirtildi.

#2
Foto - YAN ETKİSİ YOK: Tünelin sensörlü çalıştığı ifade edilen açıklamada, tünelin insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmadığı aktarıldı.

YAN ETKİSİ YOK: Tünelin sensörlü çalıştığı ifade edilen açıklamada, tünelin insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmadığı aktarıldı.

#3
Foto - MARKA TESCİLİ YAPILACAK: Açıklamada, Büyükşehir Belediyesinin kendi imkanlarıyla tasarladığı Dezenfekte Tüneli'nin marka tescilini almak üzere başvuruda bulunduğu da kaydedildi.

MARKA TESCİLİ YAPILACAK: Açıklamada, Büyükşehir Belediyesinin kendi imkanlarıyla tasarladığı Dezenfekte Tüneli'nin marka tescilini almak üzere başvuruda bulunduğu da kaydedildi.

#4
Foto - TÜRK MİLLETİNE ARMAĞAN:

TÜRK MİLLETİNE ARMAĞAN: "Türk milletimize ve Cumhurbaşkanımıza armağanımızdır" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, son zamanlarda artış gösteren Kovid-19 virüsüne karşı yoğun çalışmalarının sürdürdüğünü belirtti.,

#5
Foto - İL GENELİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR: İl genelinde dezenfeksiyon işlemlerine aralıksız devam ederken vatandaşlar için her türlü tedbiri üst düzeyde tuttuklarını vurgulayan Güler, şunları kaydetti:

İL GENELİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR: İl genelinde dezenfeksiyon işlemlerine aralıksız devam ederken vatandaşlar için her türlü tedbiri üst düzeyde tuttuklarını vurgulayan Güler, şunları kaydetti: "Büyükşehir Belediyemiz tarafından Türkiye'ye örnek olacak bir çalışma geliştirildi. Tamamen kendi imkanlarımız ile ortaya çıkardığımız Dezenfekte Tüneli, dışarı çıkma zorunluluğu bulunan vatandaşlarımızın kıyafetlerinin bakterilerden arındırılmasını sağlayacak. Marka tescilini almak için başvurumuzu da gerçekleştirdik. Bu çalışma yüce Türk milletimize ve Cumhurbaşkanımıza armağanımızdır. Bu çalışmayla bütün belediyelerimizin ve sağlık kurumlarımızın hizmetindeyiz."

#6
Foto - VATANDAŞLARDA YOĞUN İLGİ

VATANDAŞLARDA YOĞUN İLGİ

#7
Foto - VATANDAŞLARDA YOĞUN İLGİ

VATANDAŞLARDA YOĞUN İLGİ

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı