• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Metroda astronotun ne işi var? Görenler gözlerine inanamadı, cep telefonuna sarıldı

2021-12-01 21:07:22
Metroda astronotun ne işi var? Görenler gözlerine inanamadı, cep telefonuna sarıldı

Astronot kıyafeti giyip metro ile İstanbul turu yapan bir kişi, görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

#1
Foto - ASTRONOTLA HATIRA FOTOĞRAFI: 'Astronotu' görenler şaşkınlıklarını gizleyemeyerek cep telefonlarıyla bu anı görüntüledi. Kimi vatandaş fotoğraf çekerken kimisi de 'astronot' ile fotoğraf çektirdi.

ASTRONOTLA HATIRA FOTOĞRAFI: 'Astronotu' görenler şaşkınlıklarını gizleyemeyerek cep telefonlarıyla bu anı görüntüledi. Kimi vatandaş fotoğraf çekerken kimisi de 'astronot' ile fotoğraf çektirdi.

#2
Foto - M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattındaki birçok durakta mola da veren 'astronot', Haliç durağında inerek İstanbul`un tarihi manzarasını izledi.

M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattındaki birçok durakta mola da veren 'astronot', Haliç durağında inerek İstanbul`un tarihi manzarasını izledi.

#3
Foto - Metroda ilk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını söyleyen kişiler, ilginç bir görüntüyle karşılaştıklarını dile getirdiler. 'Astronotu' görünce çok şaşırdığını dile getiren Nurullah Çelebi,

Metroda ilk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını söyleyen kişiler, ilginç bir görüntüyle karşılaştıklarını dile getirdiler. 'Astronotu' görünce çok şaşırdığını dile getiren Nurullah Çelebi, "Böyle bir şeyi beklemiyordum, çok şaşırdık. İlgimi çok çekti" dedi.

#4
Foto - Şaşkınlığını dile getiren Uğur Saka,

Şaşkınlığını dile getiren Uğur Saka, "İlk başta ne olduğunu anlayamadım. Metroda her zaman astronot kıyafetli birisini görmüyoruz, çok ilginç bir görüntü" ifadelerini kullandı.Atakan Başkan ise, "İlk gördüğümde robot sandım ancak astronotmuş. Gördüğümde çok şaşırdım" diye konuştu.

#5
Foto - Uzay kıyafetiyle merak uyandıran astronotun İstanbul`da yakın bir zamanda düzenlenecek etkinlikte yer alacağı öğrenildi.

Uzay kıyafetiyle merak uyandıran astronotun İstanbul`da yakın bir zamanda düzenlenecek etkinlikte yer alacağı öğrenildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23