• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Mahmud Efendi Hazretleri yoğun bakımdan çıktı mı?

2020-06-29 11:12:48
Mahmud Efendi Hazretleri yoğun bakımdan çıktı mı?

İsmailağa Şeyhi Mahmud Efendi (Ustaosmanoğlu) böbreklerindeki rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldığı açıklanmıştı. Efendi Hazretlerinin yoğun bakımda olduğunu öğrenen İsmailağa bağlıları ve büyük Allah dostlarından Mahmud Efendi Hazretleri sevenleri Efendi Hazretlerinin sağlık durumunu merak ediyordu. Mahmud Efendi Hazretlerinin sağlık durumuna ilişkin İsmailağa’dan son dakika açıklaması geldi. Peki Mahmud Efendi Hazretlerinin sağlık durumu nasıl? Mahmud Efendi Hazretleri yoğun bakımdan çıktı mı?

#1
Foto - İsmailağa Cemaati Lideri Mahmud Efendi Hazretlerinin sağlık durumuna ilişkin İsmailağa’dan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şunlar dile getirildi: “Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) devam eden tedavi süreci ile ilgili olarak, sosyal medyada gerçek dışı bilgiler yayıldığı görülmekte, doğruluğu teyit edilmeden yapılan paylaşımlar ciddi bir bilgi kirliliğine sebep olmaktadır.

İsmailağa Cemaati Lideri Mahmud Efendi Hazretlerinin sağlık durumuna ilişkin İsmailağa’dan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şunlar dile getirildi: “Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) devam eden tedavi süreci ile ilgili olarak, sosyal medyada gerçek dışı bilgiler yayıldığı görülmekte, doğruluğu teyit edilmeden yapılan paylaşımlar ciddi bir bilgi kirliliğine sebep olmaktadır.

#2
Foto - Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) sağlık durumuna ilişkin güncel bilgiler ve gelişmelere dair bilgilendirmeler İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfımızın resmî web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden sizlere sunulmaktadır. Daha önce de duyurduğumuz üzere Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) böbreklerindeki rahatsızlığa bağlı yoğun bakım süreci devam etmekte, tedavileri yaşa bağlı yavaş seyretmekle beraber her geçen gün biraz daha olumlu yönde gelişmektedir.

Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) sağlık durumuna ilişkin güncel bilgiler ve gelişmelere dair bilgilendirmeler İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfımızın resmî web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden sizlere sunulmaktadır. Daha önce de duyurduğumuz üzere Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) böbreklerindeki rahatsızlığa bağlı yoğun bakım süreci devam etmekte, tedavileri yaşa bağlı yavaş seyretmekle beraber her geçen gün biraz daha olumlu yönde gelişmektedir.

#3
Foto - Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) sıhhatleri için her kardeşimizin günlük en az 41 Fâtiha-i Şerîfe ve 1 Yâsîn-i Şerîf okumaları, 2’şer rekât hâcet namazı kılıp müteakiben duâ ve niyâz üzere bulunmaları yönünde büyüklerimiz tarafından yapılan tavsiyeleri tekrar hatırlatır, okuma ve dualarıyla seferber olan tüm kardeşlerimize şükranlarımızı sunarız.”

Efendi Hazretlerimizin (Kuddise Sirruhû) sıhhatleri için her kardeşimizin günlük en az 41 Fâtiha-i Şerîfe ve 1 Yâsîn-i Şerîf okumaları, 2’şer rekât hâcet namazı kılıp müteakiben duâ ve niyâz üzere bulunmaları yönünde büyüklerimiz tarafından yapılan tavsiyeleri tekrar hatırlatır, okuma ve dualarıyla seferber olan tüm kardeşlerimize şükranlarımızı sunarız.”

#4
Foto - İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı Mahmud Ustaosmanoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin açıklaması

İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı Mahmud Ustaosmanoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin açıklaması

#5
Foto - Mahmut Ustaosmanoğlu'nun torunu Muhammed Fatih Ustaosmanoğlu, Efendi Hazretlerinin sağlık durumuna ilişkin şunları söylemişti: ”Efendi Hazretleri daha önce kısmı enfeksiyon tedavisi için bulunduğu hastaneden virüs bulaşır sebebiyle evine geçiş yapmış ancak tekrardan doktor tavsiyesi üzerine hastahaneye intikal ederek yarım kalan tedavisine başlanmıştır. Hayati bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Mahmud Efendi Hazretleri ile ilgili kanında mikrop çıkmış, mevcut virüsten etkilenmiş gibi bir takım söylemler gerçeği yansıtmıyor. Şahsına ait bir takım kronik rahatsızlıklardan sebeple hastane ve doktor gözetimindedir. Başkaca söylem ve haberlere itibar etmeyiniz.

Mahmut Ustaosmanoğlu'nun torunu Muhammed Fatih Ustaosmanoğlu, Efendi Hazretlerinin sağlık durumuna ilişkin şunları söylemişti: ”Efendi Hazretleri daha önce kısmı enfeksiyon tedavisi için bulunduğu hastaneden virüs bulaşır sebebiyle evine geçiş yapmış ancak tekrardan doktor tavsiyesi üzerine hastahaneye intikal ederek yarım kalan tedavisine başlanmıştır. Hayati bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Mahmud Efendi Hazretleri ile ilgili kanında mikrop çıkmış, mevcut virüsten etkilenmiş gibi bir takım söylemler gerçeği yansıtmıyor. Şahsına ait bir takım kronik rahatsızlıklardan sebeple hastane ve doktor gözetimindedir. Başkaca söylem ve haberlere itibar etmeyiniz."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı