• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Koronadan ölen babalarının yakılacağını öğrenince bakın ne yaptılar!

2020-10-16 20:26:50
Koronadan ölen babalarının yakılacağını öğrenince bakın ne yaptılar!

Böylesi ancak filmlerde olur. Arjantin'de 69 yaşındaki adam hastaneye kaldırıldıktan kısa bir süre sonra öldü. Ölüm nedeni koronavirüs olarak açıklanan adam, yakılmak üzere morga kaldırıldı. Bundan sonra olanlar oldu...

#1
Foto - CESET YAKILMAK ÜZERE MORGA KALDIRILMIŞTI Kİ.. Arjantin'in Tartagal şehrinde yaşayan 69 yaşındaki Ramon Juarez isimli adam, ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede hayatını kaybeden adamın ölümüne Kovid-19'un yol açtığı ortaya çıkınca cesedi yakılmak için hastane morguna kaldırıldı.

CESET YAKILMAK ÜZERE MORGA KALDIRILMIŞTI Kİ.. Arjantin'in Tartagal şehrinde yaşayan 69 yaşındaki Ramon Juarez isimli adam, ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede hayatını kaybeden adamın ölümüne Kovid-19'un yol açtığı ortaya çıkınca cesedi yakılmak için hastane morguna kaldırıldı.

#2
Foto - ... DERKEN HABERİ ALAN YAKINLARI MORDU BASTI: Cesedin yakılacağını duyan 20 kişilik bir guruptan oluşan akrabaları, hastane morgunu basıp adamın cesedini kaçırdı.

... DERKEN HABERİ ALAN YAKINLARI MORDU BASTI: Cesedin yakılacağını duyan 20 kişilik bir guruptan oluşan akrabaları, hastane morgunu basıp adamın cesedini kaçırdı.

#3
Foto - CESEDİN NORMAL OLARAK GÖMÜLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER: Haklarında soruşturma açılan aile üyeleri, Ramon'nun virüsten değil kalp krizi geçirerek öldüğünü, bu nedenle yakılmak yerine normal bir şekilde gömülmesi gerektiğini düşündükleri için cesedi hastaneden kaçırdıklarını söyledi. Olaydan sonra hastane müdürü, savcılığın soruşturma başlattığını söyledi.

CESEDİN NORMAL OLARAK GÖMÜLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER: Haklarında soruşturma açılan aile üyeleri, Ramon'nun virüsten değil kalp krizi geçirerek öldüğünü, bu nedenle yakılmak yerine normal bir şekilde gömülmesi gerektiğini düşündükleri için cesedi hastaneden kaçırdıklarını söyledi. Olaydan sonra hastane müdürü, savcılığın soruşturma başlattığını söyledi.

#4
Foto - KIZI KONUŞTU: Hayatını kaybeden Ramon'nun kızı yerel bir televizyona yaptığı açıklamada şunları söyledi: Babamız hastanenin iddia ettiği virüsten ölmedi. Hastaneye göre zaten her şey virüs. Doktorlar, bize babamızın virüsten öldüğünü bu nedenle cenazesini kendilerine veremeyeceklerini, cenazenin yakılacağını söylediler.

KIZI KONUŞTU: Hayatını kaybeden Ramon'nun kızı yerel bir televizyona yaptığı açıklamada şunları söyledi: Babamız hastanenin iddia ettiği virüsten ölmedi. Hastaneye göre zaten her şey virüs. Doktorlar, bize babamızın virüsten öldüğünü bu nedenle cenazesini kendilerine veremeyeceklerini, cenazenin yakılacağını söylediler."

#5
Foto -

#6
Foto -

"BABAM KORONADAN ÖLMEDİ" "Şayet babam doktorların iddia etiği gibi virüsten ölmüş olsaydı ailemizde en az bir kişinin testi pozitif çıkardı. Babam virüsten değil kalp krizinden öldü. Doktorlar babamızı yakılmadan önce sadece beş dakika son kez görebileceğimizi söylediler. Bu duruma göz yumamadığımız için babamızın cenazesini kaçırdık ve yetkililere kesinlikle teslim etmeyeceğiz."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23