• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Korku filmi gibi... Ankara'da gökyüzü karanlığa büründü

2020-09-12 20:53:14
Korku filmi gibi... Ankara'da gökyüzü karanlığa büründü

Ankara'nın Polatlı ilçesinde toz fırtınası korkuttu. Fırtına nedeniyle gökyüzü karanlığa büründü.

#1
Foto - İLÇE KARANLIĞA GÖMÜLDÜ: Toz bulutu nedeniyle zifiri karanlıkta kalan Polatlı'nın bazı yerlerinde elektrik ve telefon hatlarının kesildiği öğrenildi.

İLÇE KARANLIĞA GÖMÜLDÜ: Toz bulutu nedeniyle zifiri karanlıkta kalan Polatlı'nın bazı yerlerinde elektrik ve telefon hatlarının kesildiği öğrenildi.

#2
Foto - KORKU FİLM SAHNESİ GİBİ: Ev ve araçların toz içinde kaldığı, sert rüzgarların estiği görüldü.

KORKU FİLM SAHNESİ GİBİ: Ev ve araçların toz içinde kaldığı, sert rüzgarların estiği görüldü.

#3
Foto - SANKİ GECE OLDU: Olay nedeniyle çok korktuklarını belirten vatandaşlar,

SANKİ GECE OLDU: Olay nedeniyle çok korktuklarını belirten vatandaşlar, "Bir anda geceyi yaşadık" ifadesini kullandı.

#4
Foto - NORMAL BİR DURUM MU? CNN Türk Meteoroloji Editörü, ''Fırtınaları bu seviyede yaşamamız artık bizim anormal normalimiz haline gelmeye başladı. Akdeniz'de nasıl hortumlar arttıysa, rüzgarlar da kuvvetleniyor. İç Anadolu hortum oluşabilen, fırtınaların oluşabildiği bir coğrafya. Dolayısıyla bu tür ani rüzgarlar, ani basınç dalgaları meydana gelebiliyor. Bu kum fırtınasını oluşturan muhtemelen şundan olabilir; uzunca bir süredir yağış yok.'' dedi.

NORMAL BİR DURUM MU? CNN Türk Meteoroloji Editörü, ''Fırtınaları bu seviyede yaşamamız artık bizim anormal normalimiz haline gelmeye başladı. Akdeniz'de nasıl hortumlar arttıysa, rüzgarlar da kuvvetleniyor. İç Anadolu hortum oluşabilen, fırtınaların oluşabildiği bir coğrafya. Dolayısıyla bu tür ani rüzgarlar, ani basınç dalgaları meydana gelebiliyor. Bu kum fırtınasını oluşturan muhtemelen şundan olabilir; uzunca bir süredir yağış yok.'' dedi.

#5
Foto - ETKİLİ RÜZGAR: Rüzgarlar da yaklaşık 35-40 kilometreler civarında, ancak çok kısa bir süreliğine rüzgar anlık bir sıçrama yaşıyor. Rüzgarın hamlesi dediğimiz; 50-55 km'ye çıkmış durumda. Bu da o rüzgar sebebiyle anlık sıçrama sebebiyle bu seviyelere gelmiş durumda.

ETKİLİ RÜZGAR: Rüzgarlar da yaklaşık 35-40 kilometreler civarında, ancak çok kısa bir süreliğine rüzgar anlık bir sıçrama yaşıyor. Rüzgarın hamlesi dediğimiz; 50-55 km'ye çıkmış durumda. Bu da o rüzgar sebebiyle anlık sıçrama sebebiyle bu seviyelere gelmiş durumda.

#6
Foto - Korkutan sahneler..

Korkutan sahneler..

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23