• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Kardeşlerim Kaan’ı oynayan kim? Kardeşlerim dizisi Kaan kaç yaşında evli mi bekar mı?

2021-10-17 15:57:14
Kardeşlerim Kaan’ı oynayan kim? Kardeşlerim dizisi Kaan kaç yaşında evli mi bekar mı?

Kardeşlerim dizisi son bölümü yine nefesleri kesti. Akif Atakul’un geçmişte yaptığı katagulle işleri şimdilerde tek tek ayağına dolanmakta. Kadir, Asiye, Emel ve Ömer kardeşlerin başına bitmek bilmeyen olaylar gelmeye devam ederken, Akif’in oğlu olduğunu söyleyerek diziye dahil olan Kaan karekteri pek dişli çıktı. Akif’in oğlu Kaan, babasının çevirdiği fırıldakları bir koz olarak kullanarak tüm isteklerini cimri olan Akif’ten söke söke almakta.

#1
Foto - Akif’in en hassas olduğu Nebahat konusundaki kozunu kullanan Kaan, Doruk ve Melisa’nın sahip olduklarını kendisi de sahip olmakta. Peki Kardeşlerim Kaan kimdir? Kardeşlerim’de Kaanı oynayan kim? Kardeşlerim Kaan kaç yaşında? Kardeşledim dizisi Kaan evli mi bekar mı? Kardeşlerim Kaan hangi dizilerde oynadı? İşte Kardeşlerim’in Kaan’ın hayatı, biyografisi, özgeçmişi.

Akif’in en hassas olduğu Nebahat konusundaki kozunu kullanan Kaan, Doruk ve Melisa’nın sahip olduklarını kendisi de sahip olmakta. Peki Kardeşlerim Kaan kimdir? Kardeşlerim’de Kaanı oynayan kim? Kardeşlerim Kaan kaç yaşında? Kardeşledim dizisi Kaan evli mi bekar mı? Kardeşlerim Kaan hangi dizilerde oynadı? İşte Kardeşlerim’in Kaan’ın hayatı, biyografisi, özgeçmişi.

#2
Foto - ATV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizinin oyuncuları merak ediliyor. Kadir, Ömer, Asiye ve Emel kardeşlerin başından bir türlü olaylar eksik olmazken, Zengin bir aile olan Atakul ailesinde ise Akif’in işleri bir türlü yolunda gitmez. Eskiden yaptığı fırıldak işler nedeniyle başı bir türlü beladan kurlamayan Akif’in başı hiç bu kadar belaya girmemişti. Çünkü, Nebahat’ın hiçde duymasını istemediği yeni bir skandal daha patlak verdi.

ATV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizinin oyuncuları merak ediliyor. Kadir, Ömer, Asiye ve Emel kardeşlerin başından bir türlü olaylar eksik olmazken, Zengin bir aile olan Atakul ailesinde ise Akif’in işleri bir türlü yolunda gitmez. Eskiden yaptığı fırıldak işler nedeniyle başı bir türlü beladan kurlamayan Akif’in başı hiç bu kadar belaya girmemişti. Çünkü, Nebahat’ın hiçde duymasını istemediği yeni bir skandal daha patlak verdi.

#3
Foto - Akif’in Kaan adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı ve Kaan annesinin ölümü üzerine babası Akif’in karşısına çıka geldi. Geçişte yapadığı sıkıntılar nedeniyle babası Akif’e bir hayli dolu olan Kaan, Akif Atakul’un diğer çocukları neye sahip ise aynısını kendisinin de sahip olması için elindeki Nebahat kozunu bir hayli güzel oynamakta.

Akif’in Kaan adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı ve Kaan annesinin ölümü üzerine babası Akif’in karşısına çıka geldi. Geçişte yapadığı sıkıntılar nedeniyle babası Akif’e bir hayli dolu olan Kaan, Akif Atakul’un diğer çocukları neye sahip ise aynısını kendisinin de sahip olması için elindeki Nebahat kozunu bir hayli güzel oynamakta.

#4
Foto - Diziye ayrı bir renk ve aksiyon katan Kaan karekteri izleyici tarafından tam not alırken, Kaan karekterini kimin oynadığı ise bir hayli merak edilmekte. Peki Kardeşlerim Kaan kimdir? Kardeşlerim Kaan’ı oynayan kim? Kardeşlerim’in Kaanı Eren Ören kimdir? Kardeşlerim dizisinde Kaan rolünü Eren Ören oynamakta. Eren Ören 1998 Ocak ayında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşında olan Ören, sosyal medya fenomeni ve dizi oyuncusudur.

Diziye ayrı bir renk ve aksiyon katan Kaan karekteri izleyici tarafından tam not alırken, Kaan karekterini kimin oynadığı ise bir hayli merak edilmekte. Peki Kardeşlerim Kaan kimdir? Kardeşlerim Kaan’ı oynayan kim? Kardeşlerim’in Kaanı Eren Ören kimdir? Kardeşlerim dizisinde Kaan rolünü Eren Ören oynamakta. Eren Ören 1998 Ocak ayında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşında olan Ören, sosyal medya fenomeni ve dizi oyuncusudur.

#5
Foto - Genç yetenek, Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı resimler sayesinde tanındı. Ören'in İnstagram hesabını aktif ve düzenli kullanması onu sosyal medya fenomeni haline getirdi ve bu sayede keşfedildi. Genç oyuncu Eren Ören yıldızı ise ATV ekranlarında cumartesi günleri ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Kaan karakteriyle ile bir hayli tutulur oldu.

Genç yetenek, Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı resimler sayesinde tanındı. Ören'in İnstagram hesabını aktif ve düzenli kullanması onu sosyal medya fenomeni haline getirdi ve bu sayede keşfedildi. Genç oyuncu Eren Ören yıldızı ise ATV ekranlarında cumartesi günleri ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Kaan karakteriyle ile bir hayli tutulur oldu.

#6
Foto - Lise eğitimini tamamlayan Öner, Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okudu. Daha üniversite sıralarındayken oyunculuk eğitimi alan Öner, ünlü bir gözlük reklam filminde rol aldı. Seslendirme de yayan Eren Ören, Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri ile kavga eden genç karakterini canlandırdı. Ardından Geçen Yaz dizisinde Özgür rolününde de oyadı. Kardeşlerim’in Kaan’ı Eren Ören 1.80 boyunda olan Öner 70 kilodur ve oğlak burcudur. Eren Ören bekardır.

Lise eğitimini tamamlayan Öner, Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okudu. Daha üniversite sıralarındayken oyunculuk eğitimi alan Öner, ünlü bir gözlük reklam filminde rol aldı. Seslendirme de yayan Eren Ören, Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri ile kavga eden genç karakterini canlandırdı. Ardından Geçen Yaz dizisinde Özgür rolününde de oyadı. Kardeşlerim’in Kaan’ı Eren Ören 1.80 boyunda olan Öner 70 kilodur ve oğlak burcudur. Eren Ören bekardır.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23