• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Kadın Kaymakam yılın en başarılı idarecisi seçildi

2020-01-23 22:12:26
Kadın Kaymakam yılın en başarılı idarecisi seçildi

Edirne'nin Havsa İlçe Kaymakamı Neslihan Kısa, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçildi.

#1
Foto - KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÇOK İŞLER BAŞARDI: 26 Ekim 2018 tarihinde Edirne'nin Havsa İlçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Neslihan Kısa, kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği millet kıraathanesi, birçok köyde çok amaçlı salon, çocuk parkı kurulumları, yol iyileştirme hizmetleri kapsamında parke taşı döşenmesini sağladı. Çocuk ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi, şehit aileleri ve gazileri bir araya getiren programları hayata geçirdi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın aracılığıyla 125 ihtiyaç sahibi ailenin her gün yemek ihtiyacını gidermiş, Temiz Eller Projesi kapsamında da temizliğini kendisi yapamayacak durumda olan yardıma muhtaç kişilerin evlerinin temizlik ihtiyaçlarını kurduğu ekip ile yapılmasını sağladı.

KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÇOK İŞLER BAŞARDI: 26 Ekim 2018 tarihinde Edirne'nin Havsa İlçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Neslihan Kısa, kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği millet kıraathanesi, birçok köyde çok amaçlı salon, çocuk parkı kurulumları, yol iyileştirme hizmetleri kapsamında parke taşı döşenmesini sağladı. Çocuk ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi, şehit aileleri ve gazileri bir araya getiren programları hayata geçirdi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın aracılığıyla 125 ihtiyaç sahibi ailenin her gün yemek ihtiyacını gidermiş, Temiz Eller Projesi kapsamında da temizliğini kendisi yapamayacak durumda olan yardıma muhtaç kişilerin evlerinin temizlik ihtiyaçlarını kurduğu ekip ile yapılmasını sağladı.

#2
Foto - ÖDÜLÜNÜ İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU VERDİ: Havsa'nın köylerine ve mahallelerine bizzat giderek vatandaşlar ile buluşan Kaymakam Kısa; sıkıntıları yerinde dinleyerek, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu, devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu hissettirdi. Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa; 2019 yılı içerisinde yapmış olduğu bu başarılı çalışmalar ve hayata geçirmiş olduğu projeler nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görüldü ve 10 Ocak İdareciler Günü'nde ödülü kendisine takdim edildi.

ÖDÜLÜNÜ İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU VERDİ: Havsa'nın köylerine ve mahallelerine bizzat giderek vatandaşlar ile buluşan Kaymakam Kısa; sıkıntıları yerinde dinleyerek, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu, devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu hissettirdi. Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa; 2019 yılı içerisinde yapmış olduğu bu başarılı çalışmalar ve hayata geçirmiş olduğu projeler nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görüldü ve 10 Ocak İdareciler Günü'nde ödülü kendisine takdim edildi.

#3
Foto - MERHUM VALİ GALİP DEMİREL ÖDÜLÜ: Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görüldü.

MERHUM VALİ GALİP DEMİREL ÖDÜLÜ: Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülüne layık görüldü.

#4
Foto - GENÇ VE ÇALIŞKAN

GENÇ VE ÇALIŞKAN

#5
Foto - DÜŞKÜNLERİN YANINDA OLDU

DÜŞKÜNLERİN YANINDA OLDU

#6
Foto - HALKLA HEP İÇ İÇE OLDU

HALKLA HEP İÇ İÇE OLDU

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23