• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
24
İşte Barış Pınarı Harekâtı'na destek veren ünlüler

2019-10-10 11:19:46
İşte Barış Pınarı Harekâtı'na destek veren ünlüler

#1
Foto - Oyuncu Zafer Algöz ise Arkın'ın paylaşımını retweet ederek, operasyona destek verdi.

Oyuncu Zafer Algöz ise Arkın'ın paylaşımını retweet ederek, operasyona destek verdi.

#2
Foto - Karikatürist, oyuncu ve film yapımcısı Hasan Kaçan hesabından,

Karikatürist, oyuncu ve film yapımcısı Hasan Kaçan hesabından, "Allah'ım, askerimizin ayağına taş değdirme. Düşmanları kahreyle" duasını paylaştı.

#3
Foto - Oyuncu İsmail Hakkı,

Oyuncu İsmail Hakkı, "Ordumuzun yanındayız. İcabında içindeyiz. Duyan duymayana duyura! Sağırları koy verin gitsinler" ifadelerini kullandı.

#4
Foto - Şarkıcı Kıraç, operasyona desteğini, 'Barış Pınarı Harekatı' ile yapılmış çok sayıda paylaşımı retweet ederek, gösterdi.

Şarkıcı Kıraç, operasyona desteğini, 'Barış Pınarı Harekatı' ile yapılmış çok sayıda paylaşımı retweet ederek, gösterdi.

#5
Foto - Şarkıcı Alişan, Twitter hesabında yaptığı açıklamada Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanından olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

Şarkıcı Alişan, Twitter hesabında yaptığı açıklamada Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanından olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bu ordu 3 öğün kuru ekmekle beslenip, Çanakkale'de, Sakarya'da destan yazdı. Ekonomi diye bir şey yoktu daha. Bizi dolarınla korkutamazsın. Devletimizin sonuna kadar yanındayız. Allah Mehmetçiğin yardımcısı olsun."

#6
Foto - Oyuncu Doğa Rutkay, hesabından

Oyuncu Doğa Rutkay, hesabından "Ayağınıza taş değmesin kötü haberiniz gelmesin. Allah yardımcınız olsun" duasında bulunurken, Vildan Atasever, "Allah yar ve yardımcınız olsun, kahraman Mehmetçiğimiz" dedi.

#7
Foto - Oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Instagram hesabından Türk bayrağı görseli paylaşarak,

Oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Instagram hesabından Türk bayrağı görseli paylaşarak, "O mübarek Bayrak işte bu Bayrak!" yorumunu yaptı.

#8
Foto - Besteci ve şair Uğur Işılak,

Besteci ve şair Uğur Işılak, "İnanıyoruz ki Türkiye, toprak bütünlüğünü korumak ve terörün kökünü kazımak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Çiğ üslup, kibir ve tehdit haydutların tavrıdır. Dik durmak, hedefe yürümek ve gözünü budaktan sakınmamak ise yiğitlerin." yorumunda bulundu.

#9
Foto - nlüler isimler Barış Pınarı Harekatı'na böyle destek verdi Şarkıcı Cenk Eren de, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'ye karşı Türk devletinin ve ordusunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu dile getirdi.

nlüler isimler Barış Pınarı Harekatı'na böyle destek verdi Şarkıcı Cenk Eren de, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ABD'ye karşı Türk devletinin ve ordusunun yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu dile getirdi.

#10
Foto - Şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından,

Şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından, "Ülkemi, memleketimi seviyorum" mesajını yazarken, oyuncu ve programcı Yavuz Seçkin ise, "Türk Milleti ordusunun yanında" etiketini paylaştı.

#11
Foto - Şarkıcı Metin Şentürk,

Şarkıcı Metin Şentürk, "Türkiye Cumhuriyeti devletini tehdit etmek kimsenin harcı değildir. Herkes haddini bilsin" dedi.

#12
Foto -

"Sancağa parmak sallandığında yekvücudumuzla hatırlatırız. Biz hürriyet aşıklarıyız, paç avralara pabuç bırakmayız" dizelerine Twitter hesabında yer veren oyuncu Ali Nur Türkoğlu

#13
Foto - Şarkıcı Yusuf Güney, Instagram hesabından,

Şarkıcı Yusuf Güney, Instagram hesabından, "Gazamız mübarek olsun. Allah ayağımıza taş değdirmesin sizleri tez zamanda yavrunuza, yuvanıza sağ sağlim kavuştursun. İnşallah hilal ile haçın kavgasında muvaffak eylesin. Var olun, sağ olun koç yiğitlerim" temennilerinde bulundu.

#14
Foto - Yazar Ahmet Turgut operasyona ilişkin dua paylaşımı yaparken; yazar Sinan Canan da hesabından,

Yazar Ahmet Turgut operasyona ilişkin dua paylaşımı yaparken; yazar Sinan Canan da hesabından, "Harekatımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, Mehmetçiklerimize dualarımızı gönderiyoruz. Allah hayırlı tüm girişimlerinde Türkiye'nin önünü açsın" diye konuştu.

#15
Foto - Yazar Mustafa Armağan,

Yazar Mustafa Armağan, "Ya Rabbi, askerlerimizi muzaffer kıl. Onların yar ve yardımcıları ol. Kılıçlarını keskin, atlarını yüğrük, bahtlarını açık eyle" ifadelerini kullandı.

#16
Foto - Şarkıcı Murat Kekilli de sömürüldükten sonra sanatın sağı ve solu olmadığı yorumunda bulunarak,

Şarkıcı Murat Kekilli de sömürüldükten sonra sanatın sağı ve solu olmadığı yorumunda bulunarak, "ABD hangi yerlinin hayatına saygı duymuş ki? Öldürmeye kendi yerlilerinden (kızılderililer) başlamadı mı? Seni veya beni umursayacağını sanma. Bu bölgede kim ölürse ölsün, sol, sağ, siyah, beyaz onların umurunda değildir" değerlendirmesini yaptı.

#17
Foto - Şair Dursun Ali Erzincanlı ise

Şair Dursun Ali Erzincanlı ise "Dünyayı sevecek büyüklükte yürekler, kıyameti yaşatacak güçte bilekler yola çıktı. Haydi Bismillah" dedi.

#18
Foto - Sosyal medyadan destek tweetler atan piyanist Tuluyhan Uğurlu, şarkıcı Işın Karaca ve Tuğçe Kazaz'ın yanı sıra yönetmen Mesut Uçakan ve halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı, Twitter'dan harekete destek veren dua paylaşımında bulundu.

Sosyal medyadan destek tweetler atan piyanist Tuluyhan Uğurlu, şarkıcı Işın Karaca ve Tuğçe Kazaz'ın yanı sıra yönetmen Mesut Uçakan ve halk müziği sanatçısı Esat Kabaklı, Twitter'dan harekete destek veren dua paylaşımında bulundu.

#19
Foto -

#20
Foto -

#21
Foto -

#22
Foto -

#23
Foto - Türk sinemasının ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın, Twitter hesabından

Türk sinemasının ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın, Twitter hesabından "Ey ABD sen bizi ne sandın. Türk halkının karakteri bağımsızlıktır" diye konuştu. (Memurlar.net)

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23