• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
İstanbul'da yaya ve araç trafiği sessizliği

2020-03-17 10:39:56
İstanbul'da yaya ve araç trafiği sessizliği

Çin'den sonra birçok ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs vakalarının geçen hafta Türkiye'de de ortaya çıkması, sosyal hayatı da etkiledi. Bundan en büyük payı da mega kent İstanbul aldı.

#1
Foto - HER GÜN DOLUP TAŞAN YERLERDE SAKİNLİK: İstanbul'un cazibe merkezi Eminönü ve Sultanahmet, adeta sessizliğe büründü. Salgın öncesi yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Tarihi Yarımada'ya gelen turist sayısında gözle görülür düzeyde düşüş var.

HER GÜN DOLUP TAŞAN YERLERDE SAKİNLİK: İstanbul'un cazibe merkezi Eminönü ve Sultanahmet, adeta sessizliğe büründü. Salgın öncesi yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Tarihi Yarımada'ya gelen turist sayısında gözle görülür düzeyde düşüş var.

#2
Foto - TARİHİ KAPALIÇARŞIDA DURUM: Turist sayısı 3 günde yüzde 20 azaldı ​ ​ Kapalıçarşı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kurtulmuş, koronavirüs salgınını duyar duymaz, bu konuda esnafla iletişime geçtiklerini, SMS, LED ekran ve birebir görüşmelerle hijyen uyarıları ve Sağlık Bakanlığının kararlarını paylaştıklarını söyledi.

TARİHİ KAPALIÇARŞIDA DURUM: Turist sayısı 3 günde yüzde 20 azaldı ​ ​ Kapalıçarşı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kurtulmuş, koronavirüs salgınını duyar duymaz, bu konuda esnafla iletişime geçtiklerini, SMS, LED ekran ve birebir görüşmelerle hijyen uyarıları ve Sağlık Bakanlığının kararlarını paylaştıklarını söyledi.

#3
Foto - AYASOFYA VE MEYDAN: Kurtulmuş, Kapalıçarşı'nın çok sayıda turist gelen bir yer olması nedeniyle turistlerle ilişkilerde dikkatli olunması gerektiği konusunda da uyarıda bulunduklarını belirterek, Kapalıçarşı'yı dezenfekte ediyoruz akşamları. Gereken hassasiyeti gösteriyoruz dedi.

AYASOFYA VE MEYDAN: Kurtulmuş, Kapalıçarşı'nın çok sayıda turist gelen bir yer olması nedeniyle turistlerle ilişkilerde dikkatli olunması gerektiği konusunda da uyarıda bulunduklarını belirterek, Kapalıçarşı'yı dezenfekte ediyoruz akşamları. Gereken hassasiyeti gösteriyoruz dedi.

#4
Foto - EMİNÖNÜ MEYDANI

EMİNÖNÜ MEYDANI

#5
Foto - TAKSİM MEYDANI: Koronavirüs tedbirlerinin ardından Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde az sayıda kişinin olduğu görüldü.

TAKSİM MEYDANI: Koronavirüs tedbirlerinin ardından Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde az sayıda kişinin olduğu görüldü.

#6
Foto - TAKSİM MEYDANI HAVADAN GÖRÜNÜM

TAKSİM MEYDANI HAVADAN GÖRÜNÜM

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı