• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
İsrail'de yaşanan ilginç olay korku ve paniğe neden oldu

2020-03-28 23:19:35
İsrail'de yaşanan ilginç olay korku ve paniğe neden oldu

srail şehri Ramat Gan'daki Gan Leumi Parkında ölü bulunan yarasalar, ülkede korku ve paniğe neden oldu.

#1
Foto - YARASALARDA TRAVMA İZİ YOK: Ülkede, fiziksel travma belirtisi olmayan (yara, darbe vs) ölü yarasa sürüleri, bulundu.

YARASALARDA TRAVMA İZİ YOK: Ülkede, fiziksel travma belirtisi olmayan (yara, darbe vs) ölü yarasa sürüleri, bulundu.

#2
Foto - HABER HIZLA YAYILDI: Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine, endişe tüm ülkeye hızla yayıldı. ,

HABER HIZLA YAYILDI: Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine, endişe tüm ülkeye hızla yayıldı. ,

#3
Foto - DİĞER BAZI KENTLERDE DE GÖRÜLDÜ: Daha sonra Breaking Israel News, diğer komşu kentlerde de benzer yarasa ölümlerine rastlanıldığını yazdı.

DİĞER BAZI KENTLERDE DE GÖRÜLDÜ: Daha sonra Breaking Israel News, diğer komşu kentlerde de benzer yarasa ölümlerine rastlanıldığını yazdı.

#4
Foto - İNSANLIĞIN SONU OLARAK YORUMLANDI: İnternet sitesinde, bu durumun İncil'de insanlığın sonunu işaret eden olay olduğu ileri sürdü.

İNSANLIĞIN SONU OLARAK YORUMLANDI: İnternet sitesinde, bu durumun İncil'de insanlığın sonunu işaret eden olay olduğu ileri sürdü.

#5
Foto - SOĞUKLARIN NEDEN OLDUĞU GÖRÜŞÜ:Konu bilgi sahibi olduğunu ileri süren ve konu hakkında yazan bazı sosyal medya kullanıcıları, toplu yarasa ölümlerine hafta sonu görülen olağandışı soğukların neden olduğunu belirtti.

SOĞUKLARIN NEDEN OLDUĞU GÖRÜŞÜ:Konu bilgi sahibi olduğunu ileri süren ve konu hakkında yazan bazı sosyal medya kullanıcıları, toplu yarasa ölümlerine hafta sonu görülen olağandışı soğukların neden olduğunu belirtti.

#6
Foto - Bir süredir yarasaların, şimdiye kadar 25.000'den fazla insanın ölümüne neden olan ve hala devam eden koronavirüs pandemisinin bir nedeni olduğu tahmin ediliyor.

Bir süredir yarasaların, şimdiye kadar 25.000'den fazla insanın ölümüne neden olan ve hala devam eden koronavirüs pandemisinin bir nedeni olduğu tahmin ediliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı