• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Herkes şov sandı... Dev piton gösteri esnasında sahibini böyle boğdu

2021-01-11 19:50:40
Herkes şov sandı... Dev piton gösteri esnasında sahibini böyle boğdu

Hindistan'da yılan büyücüsü olan bir kişi herkesin gözü önünde şov yaparken dehşeti yaşadı. Yetiştirdiği dev piton ile gösteri yapmaya çalışan kişi yılanın kendisini boğmasıyla birlikte bir anda yere yığıldı.

#1
Foto - PİTONDAN BEKLENMEDİK HAREKET: Hindistan'da amatör kameraya kaydedilen görüntü izleyenleri dehşete düşürdü. Yol kenarında boynuna doladığı dev piton yılanıyla gösteri yapan adam, beklemediği hareketle karşılaştı. Boynunda duran yılan, adamı bir anda boğmaya başladı.

PİTONDAN BEKLENMEDİK HAREKET: Hindistan'da amatör kameraya kaydedilen görüntü izleyenleri dehşete düşürdü. Yol kenarında boynuna doladığı dev piton yılanıyla gösteri yapan adam, beklemediği hareketle karşılaştı. Boynunda duran yılan, adamı bir anda boğmaya başladı.

#2
Foto - SEYİRCİLER GÖSTERİ SANDI: Kimsenin ne olduğunu anlayamadığı gösteri sırasında yılan tarafından boğazı sıkılan adam, yavaş yavaş yere çöktü. Adamın yere yığılmasını da gösterinin bir parçası olarak düşünen kalabalık ilk önce yardım etmedi.

SEYİRCİLER GÖSTERİ SANDI: Kimsenin ne olduğunu anlayamadığı gösteri sırasında yılan tarafından boğazı sıkılan adam, yavaş yavaş yere çöktü. Adamın yere yığılmasını da gösterinin bir parçası olarak düşünen kalabalık ilk önce yardım etmedi.

#3
Foto - İŞ İŞTEN GEÇTİĞİNDE... Ancak yere yığılıp hareketsiz kalan adamı sonradan fark eden üç kişi yardıma koştu ve boğulan adamı pitondan kurtardı.

İŞ İŞTEN GEÇTİĞİNDE... Ancak yere yığılıp hareketsiz kalan adamı sonradan fark eden üç kişi yardıma koştu ve boğulan adamı pitondan kurtardı.

#4
Foto - ELİNİ YERE VURARAK YARDIM İSTESE DE... Hastaneye kaldırılan adamın tedavi altına alındığı belirtildi ancak durumu hakkında bilgi verilmedi. Bu anlara ait görüntüler sosyal medyada paylaşıldı ve büyük yankı uyandırdı.

ELİNİ YERE VURARAK YARDIM İSTESE DE... Hastaneye kaldırılan adamın tedavi altına alındığı belirtildi ancak durumu hakkında bilgi verilmedi. Bu anlara ait görüntüler sosyal medyada paylaşıldı ve büyük yankı uyandırdı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23