• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Her gün insan seli olan Mahmutpaşa ve Tahtakale sokakları bomboş

2020-03-24 22:47:33
Her gün insan seli olan Mahmutpaşa ve Tahtakale sokakları bomboş

İstanbul`da ticaretin merkezi ve turistlerin uğrak yeri Mahmutpaşa ve Tahtakale korona virüs tehlikesi nedeniyle boş kaldı.

#1
Foto - DRONE GÖRÜNTÜLERİ: Tarihi yarımadada bulunan çarşılardaki sessizlik havadan görüntülendi.

DRONE GÖRÜNTÜLERİ: Tarihi yarımadada bulunan çarşılardaki sessizlik havadan görüntülendi.

#2
Foto - TARİHİ TİCARET MERKEZİ: Korona virüs salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında yapılan ‘evde kalın' çağrılarının ardından Fatih'te bulunan tarihi yarımadadaki çarşılar ve sokaklar boş kaldı.

TARİHİ TİCARET MERKEZİ: Korona virüs salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında yapılan ‘evde kalın' çağrılarının ardından Fatih'te bulunan tarihi yarımadadaki çarşılar ve sokaklar boş kaldı.

#3
Foto - ALIŞILMADIK SESSİZLİK HAKİM: Yerli ve yabancı turistlerce en çok ziyaret edilen, Mahmutpaşa, Tahtakale, Mercan, Bakırcılar ve Çadırcılar çarşısı korona virüs salgını nedeniyle en sakin günlerini yaşadı. Tarihi hanlar ve çarşılardaki sessizlik, drone ile görüntülendi.

ALIŞILMADIK SESSİZLİK HAKİM: Yerli ve yabancı turistlerce en çok ziyaret edilen, Mahmutpaşa, Tahtakale, Mercan, Bakırcılar ve Çadırcılar çarşısı korona virüs salgını nedeniyle en sakin günlerini yaşadı. Tarihi hanlar ve çarşılardaki sessizlik, drone ile görüntülendi.

#4
Foto - TÜM ESNAFLAR KAPALI: 20 yıldır tarihi çarşıda esnaflık yapan Hacı Pamukçu, “Şuanda Bakırcılar çarşısının bitmiş hali. 20 yıldır burada esnafım. Bu virüs olayı nedeniyle her taraf kapalı. Hiçbir şey şu anda dönmüyor. Kapalı Çarşı'da ikinci bir emre kadar kapalı. Ne zaman açılacağı da belli değil. Bu gidişat çok kötü. 20 yıldır burada esnafım. Bu kadar uçak düştü, o kadar olay oldu bir şey olmadı ama burası böyle bir şeyi ilk defa gördü. Bakırcılar ve Çadırcılar çarşısı böyle bir şeyi ilk defa yaşıyor. Kapalı Çarşı esnafı da bitmiş durumda. Burası turistlere yönelik bir yer. Bütün esnaflar kapalı. Şuanda kimin ne yapacağını kimse bilmiyor. Kara kara ne yapacağımızı düşünüyoruz. Allah yardımcımız olsun” dedi.

TÜM ESNAFLAR KAPALI: 20 yıldır tarihi çarşıda esnaflık yapan Hacı Pamukçu, “Şuanda Bakırcılar çarşısının bitmiş hali. 20 yıldır burada esnafım. Bu virüs olayı nedeniyle her taraf kapalı. Hiçbir şey şu anda dönmüyor. Kapalı Çarşı'da ikinci bir emre kadar kapalı. Ne zaman açılacağı da belli değil. Bu gidişat çok kötü. 20 yıldır burada esnafım. Bu kadar uçak düştü, o kadar olay oldu bir şey olmadı ama burası böyle bir şeyi ilk defa gördü. Bakırcılar ve Çadırcılar çarşısı böyle bir şeyi ilk defa yaşıyor. Kapalı Çarşı esnafı da bitmiş durumda. Burası turistlere yönelik bir yer. Bütün esnaflar kapalı. Şuanda kimin ne yapacağını kimse bilmiyor. Kara kara ne yapacağımızı düşünüyoruz. Allah yardımcımız olsun” dedi.

#5
Foto - YÜRÜMENİN BİLE ZOR OLDUĞU SOKAKLAR ŞİMDİ BOMBOŞ

YÜRÜMENİN BİLE ZOR OLDUĞU SOKAKLAR ŞİMDİ BOMBOŞ

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23