• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
16
Hayatlarındaki son fotoğrafları oldu... İşte ölümlerinden önceki son halleri

2020-04-08 21:23:58
Hayatlarındaki son fotoğrafları oldu... İşte ölümlerinden önceki son halleri

Tam da bu... Ölmeden saniyeler, dakikalar önce. Bazıları bizzat kendileri, bazıları da başkaları tarafından çekilmiş hayatlarındaki son kare. İşte her birisi farklı hikayeleri olanların ölmeden önceki son anları...

#1
Foto - ŞELALEYE DÜŞMEDEN AZ ÖNCE: Japon turist Ayano Tokumasu (kırmızı kıyafetli) Niagara Şelalesine düşerek öldü.

ŞELALEYE DÜŞMEDEN AZ ÖNCE: Japon turist Ayano Tokumasu (kırmızı kıyafetli) Niagara Şelalesine düşerek öldü.

#2
Foto - PARAŞÜTÜ AÇILMAYINCA: Robert Overstacker, Niagara Şelalelerinden paraşütle atmaya çalıştı ancak paraşütü açılmadı. Bu fotoğraf çekildikten bir saat sonra hastanede öldü.

PARAŞÜTÜ AÇILMAYINCA: Robert Overstacker, Niagara Şelalelerinden paraşütle atmaya çalıştı ancak paraşütü açılmadı. Bu fotoğraf çekildikten bir saat sonra hastanede öldü.

#3
Foto - İNTİHAR İÇİN HAZIRLIĞINI YAPMIŞ, SON ANINI KENDİSİ ÇEKİYOR: Gabriella Hernandez kendini asmadan önce bu fotoğrafı Facebook hesabında paylaştı.

İNTİHAR İÇİN HAZIRLIĞINI YAPMIŞ, SON ANINI KENDİSİ ÇEKİYOR: Gabriella Hernandez kendini asmadan önce bu fotoğrafı Facebook hesabında paylaştı.

#4
Foto - KAZA ANI... AZ SONRA 42 KİŞİ ÖLECEK: Tayvan'da bir Asya uçağının kazası sonucu 58 yolcudan 42'si öldü.

KAZA ANI... AZ SONRA 42 KİŞİ ÖLECEK: Tayvan'da bir Asya uçağının kazası sonucu 58 yolcudan 42'si öldü.

#5
Foto - BU EKİPTEN 73 KİŞİ ÖLDÜ: 1961'de Boeing 707'nin düşüşü ile ABD ulusal paten ekibiniyle beraber toplamda 73 kişi hayatını kaybetti.

BU EKİPTEN 73 KİŞİ ÖLDÜ: 1961'de Boeing 707'nin düşüşü ile ABD ulusal paten ekibiniyle beraber toplamda 73 kişi hayatını kaybetti.

#6
Foto - ÖLMEDEN SANİYELER ÖNCE: 31 Ağustos 1997'de Prenses Diana ölmeden saniyeler öncesi.

ÖLMEDEN SANİYELER ÖNCE: 31 Ağustos 1997'de Prenses Diana ölmeden saniyeler öncesi.

#7
Foto - BU UÇAK 32 DAKİKA SONRA DÜŞECEK: Japon havayoluna ait bir uçak düşmeden 32 dakika önce. Bu uçak kazasında 509 kişi hayatını kaybetmişti.

BU UÇAK 32 DAKİKA SONRA DÜŞECEK: Japon havayoluna ait bir uçak düşmeden 32 dakika önce. Bu uçak kazasında 509 kişi hayatını kaybetmişti.

#8
Foto - POLİS MEMURU AZ SONRA BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLECEK: Polis memuru Stephen Green, bıçaklanıp öldürülmeden az önce...

POLİS MEMURU AZ SONRA BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLECEK: Polis memuru Stephen Green, bıçaklanıp öldürülmeden az önce...

#9
Foto - SON POZ: Stephen Hilder ölmeden önce böyle görüntülenmişti.

SON POZ: Stephen Hilder ölmeden önce böyle görüntülenmişti.

#10
Foto - HAYATINDAKİ SON FOTOĞRAF OLDU: Amerikan ordusu, 22 yaşında hayatını kaybeden bir ordu görevlisinin çektiği son fotoğraf karesi... 2013 yılında göreve başlayan Hilda Clayton, aynı yılın Temmuz ayında Afganistan'ın Qaraghahi bölgesinde ABD'li eğitmenlerin Afgan askerlere verdiği havan atışı eğitimini fotoğraflamak için deklanşöre bastı.

HAYATINDAKİ SON FOTOĞRAF OLDU: Amerikan ordusu, 22 yaşında hayatını kaybeden bir ordu görevlisinin çektiği son fotoğraf karesi... 2013 yılında göreve başlayan Hilda Clayton, aynı yılın Temmuz ayında Afganistan'ın Qaraghahi bölgesinde ABD'li eğitmenlerin Afgan askerlere verdiği havan atışı eğitimini fotoğraflamak için deklanşöre bastı.

#11
Foto - BU PATLAMADA 5 KİŞİ ÖLDÜ: Bu kare, eğittiği Afgan bir meslektaşıyla görev yapan Clayton'ın çektiği son fotoğraf oldu. Havan mermisinin patlaması sonrası genç fotoğrafçıyla birlikte 5 kişi hayatını kaybetti.

BU PATLAMADA 5 KİŞİ ÖLDÜ: Bu kare, eğittiği Afgan bir meslektaşıyla görev yapan Clayton'ın çektiği son fotoğraf oldu. Havan mermisinin patlaması sonrası genç fotoğrafçıyla birlikte 5 kişi hayatını kaybetti.

#12
Foto - PATLAMA HAYATINDA GÖRDÜĞÜ SON GÖRÜNTÜ OLDU: SON GÖRDÜĞÜ BU OLDU Japonya'daki Ontake Yanardağı'nın patlaması sonucu hayatını kaybeden dağcılardan biri olan 59 yaşındaki Izumi Noguchi'nin fotoğraf makinası bulundu.

PATLAMA HAYATINDA GÖRDÜĞÜ SON GÖRÜNTÜ OLDU: SON GÖRDÜĞÜ BU OLDU Japonya'daki Ontake Yanardağı'nın patlaması sonucu hayatını kaybeden dağcılardan biri olan 59 yaşındaki Izumi Noguchi'nin fotoğraf makinası bulundu.

#13
Foto - ÖLMEDEN ÖNCE SON POZLARI: Soldan sağa Nicolai Thibeaux-Brignolle, Lyudmilla Dubinina, Semyon Zolotarev ve Zina Kolmogorova, ölmeden önce bu siyah beyaz fotoğraf karesinde mutlu ve rahat bir şekilde kameralara gülümsedi.

ÖLMEDEN ÖNCE SON POZLARI: Soldan sağa Nicolai Thibeaux-Brignolle, Lyudmilla Dubinina, Semyon Zolotarev ve Zina Kolmogorova, ölmeden önce bu siyah beyaz fotoğraf karesinde mutlu ve rahat bir şekilde kameralara gülümsedi.

#14
Foto - DONARAK ÖLECEKLERİNİ BİLMEDEN: Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının fotoğrafları. Yedi erkek ve iki kadından oluşan öğrenciler, aşırı soğuk ve sıfırın altındaki bir havada tırmanış yapmaya karar verdiler.

DONARAK ÖLECEKLERİNİ BİLMEDEN: Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının fotoğrafları. Yedi erkek ve iki kadından oluşan öğrenciler, aşırı soğuk ve sıfırın altındaki bir havada tırmanış yapmaya karar verdiler.

#15
Foto - İki ay sonraysa diğerlerine ulaşıldı. Bir mağaraya sığınan gençler, dört buçuk metre derinlikte karın altında bulundu. Bazılarının kemikleri kırılmıştı ve iç organlarında ciddi yaralanmalar söz konusuydu. Ama vücutlarının dışında ne bir kesik, ne de bir yara vardı. En ilginciyse Lyudmilla Dubinina'nın vücudunda görüldü. Genç kadının dili ve gözleri yoktu. Olayı soruşturan Lev Ivanov raporunda ölüm nedeni olarak

İki ay sonraysa diğerlerine ulaşıldı. Bir mağaraya sığınan gençler, dört buçuk metre derinlikte karın altında bulundu. Bazılarının kemikleri kırılmıştı ve iç organlarında ciddi yaralanmalar söz konusuydu. Ama vücutlarının dışında ne bir kesik, ne de bir yara vardı. En ilginciyse Lyudmilla Dubinina'nın vücudunda görüldü. Genç kadının dili ve gözleri yoktu. Olayı soruşturan Lev Ivanov raporunda ölüm nedeni olarak "karşı konulamaz bilinmeyen temel bir neden" demekle yetindi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı