• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe’den ayrılıyor mu? Hasan Ali Kaldırım hangi takıma transfer olacak?

2020-06-02 08:55:30
Hasan Ali Kaldırım Fenerbahçe’den ayrılıyor mu? Hasan Ali Kaldırım hangi takıma transfer olacak?

Fenerbahçe, 2012 yılında 3 milyon 750 bin Euro karşılığında Kayserispor'dan transfer edilen milli futbolcu Hasan Ali Kaldırım ile yollarını ayırıyor. Peki Hasan Ali Kaldırım hangi takıma transfer olacak?

#1
Foto - Fenerbahçe yönetimi, performansı sürekli tartışma konusu olan, bu sezon da yaşadığı sakatlıklar nedeniyle şimşekleri üzerine çeken 30 yaşındaki Hasan Ali Kaldırım ile sözleşmesini uzatmama kararı aldığı iddia edildi.

Fenerbahçe yönetimi, performansı sürekli tartışma konusu olan, bu sezon da yaşadığı sakatlıklar nedeniyle şimşekleri üzerine çeken 30 yaşındaki Hasan Ali Kaldırım ile sözleşmesini uzatmama kararı aldığı iddia edildi.

#2
Foto - Hürriyet’te yer alan habere göre, Fenerbahçe, Haziran ayına dek Kaldırım ve menajeriyle hiçbir temasta bulunmamıştı. Tecrübeli yıldıza da menajeri aracılığıyla alınan kararın bildirildiği öğrenildi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Fenerbahçe, Haziran ayına dek Kaldırım ve menajeriyle hiçbir temasta bulunmamıştı. Tecrübeli yıldıza da menajeri aracılığıyla alınan kararın bildirildiği öğrenildi.

#3
Foto - Sözleşmesi biten bir başka isim olan Mauricio Isla gibi Hasan Ali'ye ligin kalan 8 haftasında mecbur kalınmadıkça forma verilmeyecek.

Sözleşmesi biten bir başka isim olan Mauricio Isla gibi Hasan Ali'ye ligin kalan 8 haftasında mecbur kalınmadıkça forma verilmeyecek.

#4
Foto - Fenerbahçe yönetiminin yeni sezon öncesi Caner Erkin'in dışında bir de yabancı sol bek almayı hedeflediği ifade ediliyor. Bu gelişme sonrasında Hasan Ali'nin yeni yol haritası da merak konusu.

Fenerbahçe yönetiminin yeni sezon öncesi Caner Erkin'in dışında bir de yabancı sol bek almayı hedeflediği ifade ediliyor. Bu gelişme sonrasında Hasan Ali'nin yeni yol haritası da merak konusu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı