• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Gözünüzün rengi karakterinizi yansıtıyor: İşte göz renkleri analizi

2021-11-23 18:18:26
Gözünüzün rengi karakterinizi yansıtıyor: İşte göz renkleri analizi

Gözünüzün renginin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Amerikalı uzman psikologların yaptığı araştırmaya göre insanların göz renkleri onların kişilikleri hakkında bizlere ipuçları verebilir. Şimdi gelin göz rengine göre kişilik özelliklerini tek tek analiz edelim.

#1
Foto - SİYAH GÖZ: Siyah nadir göz renklerden biridir. En önemli özelliği canlı ve tutku dolu bir kişi olmasıdır. Kendilerini bir işe yüzde 100 vermedikleri zaman başarılı olamazlar. Rekabetçiler ve herkesten daha iyi olmaya çalışırlar. Siyah gözlü insanlarda biraz ketumluk vardır. Kolay güvenmezler ve içlerini hemen açtıkları söylenemez. Aşk konusunda biraz başarısızlardır ama âşık oldukları zaman çok sadıklardır. Genellikle güçlü bir manevi inançları vardır. Bu insanlar güvenilir ve sorumluluklarını yerine getiren insanlardır. Olumlu özelliklerinin yanında belki en çok göze batan özellikleri tartışmacı olmalarıdır.

SİYAH GÖZ: Siyah nadir göz renklerden biridir. En önemli özelliği canlı ve tutku dolu bir kişi olmasıdır. Kendilerini bir işe yüzde 100 vermedikleri zaman başarılı olamazlar. Rekabetçiler ve herkesten daha iyi olmaya çalışırlar. Siyah gözlü insanlarda biraz ketumluk vardır. Kolay güvenmezler ve içlerini hemen açtıkları söylenemez. Aşk konusunda biraz başarısızlardır ama âşık oldukları zaman çok sadıklardır. Genellikle güçlü bir manevi inançları vardır. Bu insanlar güvenilir ve sorumluluklarını yerine getiren insanlardır. Olumlu özelliklerinin yanında belki en çok göze batan özellikleri tartışmacı olmalarıdır.

#2
Foto - KAHVERENGİ GÖZ: Kahverengi çok görülen ancak aynı zamanda zengin bir renktir. Sadelik, güç ve oluşturuculuğu temsil eder. Maddi dünyanın değil manevi dünyanın zenginliklerinin daha çok farkındalar. Kahverengi gözlü insanların sevgileri ve sadakatleri fazla olur ve eşlerini mutlu etmeyi çok severler. Dışa dönük ve sıcakkanlıdırlar ama yine de başkalarının önünde duygularını ifade etmek için korkuyorlar. İyi bir mizah duyguları vardır ve her zaman sizi sevindirebilirler. Kahverengi gözlü insanlar yol gösterici ve danışılacak özellikleri olan insanlardır. Oldukça yaratıcı ve çok iyi bir moda anlayışları var.

KAHVERENGİ GÖZ: Kahverengi çok görülen ancak aynı zamanda zengin bir renktir. Sadelik, güç ve oluşturuculuğu temsil eder. Maddi dünyanın değil manevi dünyanın zenginliklerinin daha çok farkındalar. Kahverengi gözlü insanların sevgileri ve sadakatleri fazla olur ve eşlerini mutlu etmeyi çok severler. Dışa dönük ve sıcakkanlıdırlar ama yine de başkalarının önünde duygularını ifade etmek için korkuyorlar. İyi bir mizah duyguları vardır ve her zaman sizi sevindirebilirler. Kahverengi gözlü insanlar yol gösterici ve danışılacak özellikleri olan insanlardır. Oldukça yaratıcı ve çok iyi bir moda anlayışları var.

#3
Foto - MAVİ GÖZ: Bu en popüler göz rengidir ve hepimize çekici gelmektedir. Mavi gözlü insanlar daha geç yaşlanırlar ve her zaman canlı bir duruşları vardır. Mavi gözlü insanlar, sevimli, çekici ve çok dost canlısıdır. Spontane yaşayan enerji dolu insanlardır. Başkalarını mutlu etmek onların doğasında vardır. Çok nazik sevimli ve insanlara yardım etmeyi seven insanlardır. Manevi yönleri çok gelişmiş olduğu için uzun ilişkiler sürdürebilirler. Gözlem güçleri fazladır ve kendi gözlemlerini her şeyden çok önemserler. Duyguları oldukça açıktır ve en çok önemsedikleri şeylerden biri mutlu bir aile ortamıdır.

MAVİ GÖZ: Bu en popüler göz rengidir ve hepimize çekici gelmektedir. Mavi gözlü insanlar daha geç yaşlanırlar ve her zaman canlı bir duruşları vardır. Mavi gözlü insanlar, sevimli, çekici ve çok dost canlısıdır. Spontane yaşayan enerji dolu insanlardır. Başkalarını mutlu etmek onların doğasında vardır. Çok nazik sevimli ve insanlara yardım etmeyi seven insanlardır. Manevi yönleri çok gelişmiş olduğu için uzun ilişkiler sürdürebilirler. Gözlem güçleri fazladır ve kendi gözlemlerini her şeyden çok önemserler. Duyguları oldukça açıktır ve en çok önemsedikleri şeylerden biri mutlu bir aile ortamıdır.

#4
Foto - ELA GÖZ: Cesur, mücadeleci ve en iyi olduklarını kanıtlama eğilimi olan insanlardır. Tatlı, sempatik ve maceracı yönlerini unutmamalıyız. Çok çabuk sinirlenseler de sinirleri saman alevi gibi çabucak geçer. Kahverengi ve yeşil gözlü insanların tüm niteliklere sahiplerdir. Ela gözlü insanların genelde şanslı oldukları gözlenmiştir.

ELA GÖZ: Cesur, mücadeleci ve en iyi olduklarını kanıtlama eğilimi olan insanlardır. Tatlı, sempatik ve maceracı yönlerini unutmamalıyız. Çok çabuk sinirlenseler de sinirleri saman alevi gibi çabucak geçer. Kahverengi ve yeşil gözlü insanların tüm niteliklere sahiplerdir. Ela gözlü insanların genelde şanslı oldukları gözlenmiştir.

#5
Foto - YEŞİL GÖZ: Çok canlı, yaratıcı ve maceraperest insanlardır en kötü tarafları ise kin tutup intikam almayı isteyen insanlar oluşudur. Çok iyi bir müzik kulakları vardır ve hayata tutunmayı seven hayat dolu bir tarafları her zaman mevcuttur. Hayatlarına müdahale edilmesini hiç mi hiç sevmezler. Çok tutkulu severler ama bazen çok kıskanç olabilir.

YEŞİL GÖZ: Çok canlı, yaratıcı ve maceraperest insanlardır en kötü tarafları ise kin tutup intikam almayı isteyen insanlar oluşudur. Çok iyi bir müzik kulakları vardır ve hayata tutunmayı seven hayat dolu bir tarafları her zaman mevcuttur. Hayatlarına müdahale edilmesini hiç mi hiç sevmezler. Çok tutkulu severler ama bazen çok kıskanç olabilir.

#6
Foto - GRİ/KURŞUNİ GÖZ: Gri / Kurşuni Göz: Gri gözlere sahip insanlar kırılgan olabilir. Yine gri gözlü insanlar birçok bakımdan ela gözlü insanlara benzeyebilir. Çok çalışkan ve sürekli bir meşgale bulabilen insanlardır. Huzurlu ortamları ve özellikle bahar aylarını çok severler.

GRİ/KURŞUNİ GÖZ: Gri / Kurşuni Göz: Gri gözlere sahip insanlar kırılgan olabilir. Yine gri gözlü insanlar birçok bakımdan ela gözlü insanlara benzeyebilir. Çok çalışkan ve sürekli bir meşgale bulabilen insanlardır. Huzurlu ortamları ve özellikle bahar aylarını çok severler.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23