• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
18
Google Türkiye'de 2019 yılının en çok aranan başlıklarını açıkladı

2019-12-13 21:01:56
Google Türkiye'de 2019 yılının en çok aranan başlıklarını açıkladı

Arama motoru Google Türkiye'de 2019 yılının en çok aranan başlıklarını okuyucularına sundu. Bakın listede kimler var?

#1
Foto - İstanbul seçim sonuçları genel kategorisinde trend olurken, Emine Bulut da kişilerde en çok araştırılan konu oldu. İşte diğerleri..

İstanbul seçim sonuçları genel kategorisinde trend olurken, Emine Bulut da kişilerde en çok araştırılan konu oldu. İşte diğerleri..

#2
Foto - Emine BULUT: Eşi tarafından, çocuğunun gözleri önünde acımasızca katledilen anne Emine Bulut, Türkiye'nin gündemine oturan ilk konuydu.

Emine BULUT: Eşi tarafından, çocuğunun gözleri önünde acımasızca katledilen anne Emine Bulut, Türkiye'nin gündemine oturan ilk konuydu.

#3
Foto - Ekrem İMAMOĞLU: 31 Mart genel seçimlerinin ardından ikinci defa sandığa gidilerek 23 Haziran İstanbul seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi

Ekrem İMAMOĞLU: 31 Mart genel seçimlerinin ardından ikinci defa sandığa gidilerek 23 Haziran İstanbul seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi

#4
Foto - Neslican TAY: Uzun süre kanser tedavisi görmüş ve bu mücadelede bir bacağını da kaybetmişti. 2019 yılı içinde Neslican kansere yenik düştü ve hayatını kaybetti.

Neslican TAY: Uzun süre kanser tedavisi görmüş ve bu mücadelede bir bacağını da kaybetmişti. 2019 yılı içinde Neslican kansere yenik düştü ve hayatını kaybetti.

#5
Foto - PALU AİLESİ: Müge Anlı'nın sunduğu programa katılarak hafızalarda unutulması güç yer edinen Palular, çarpık ilişkileri, cinayet, şiddet, kaçırma gibi daha nice suça imza atan en popüler aile oldu.

PALU AİLESİ: Müge Anlı'nın sunduğu programa katılarak hafızalarda unutulması güç yer edinen Palular, çarpık ilişkileri, cinayet, şiddet, kaçırma gibi daha nice suça imza atan en popüler aile oldu.

#6
Foto - Tarık ÜNLÜOĞLU: Birçok başarılı projede adı geçen Ünlüoğlu, geride bırakmak üzere olduğumuz 2019 yılında yaşamını yitirdi.

Tarık ÜNLÜOĞLU: Birçok başarılı projede adı geçen Ünlüoğlu, geride bırakmak üzere olduğumuz 2019 yılında yaşamını yitirdi.

#7
Foto - Kerimcan DURMAZ: İnstagram fenomeni olarak hayatımıza giren Kerimcan, bunun yanı sıra makyör ve DJ olarak da biliniyor. Son olarak uçakta çekilmiş görüntüleri ile ülke gündemine oturmuştu.

Kerimcan DURMAZ: İnstagram fenomeni olarak hayatımıza giren Kerimcan, bunun yanı sıra makyör ve DJ olarak da biliniyor. Son olarak uçakta çekilmiş görüntüleri ile ülke gündemine oturmuştu.

#8
Foto - Dilber AY Dilber Ay, sıradışı parçaları ile adını duyurdu. İlgi çekici de bir hayatı olan sanatçı 2019 yılında kalp krizi nedeniyle aramızdan ayrıldı.

Dilber AY Dilber Ay, sıradışı parçaları ile adını duyurdu. İlgi çekici de bir hayatı olan sanatçı 2019 yılında kalp krizi nedeniyle aramızdan ayrıldı.

#9
Foto - Ayşen GRUDA: Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Ayşen Gruda, 2019 yılında hayatını kaybeden isimler arasında. Başarılı oyuncu, pankreas kanseri nedeniyle vefat etti.

Ayşen GRUDA: Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Ayşen Gruda, 2019 yılında hayatını kaybeden isimler arasında. Başarılı oyuncu, pankreas kanseri nedeniyle vefat etti.

#10
Foto - Devran ÇAĞLAR: Çağlar, sesi ve şarkılarıyla olduğu kadar tarzıyla da bir döneme damga vurdu. Şarkıcı 2019 yılı Ağustos ayında hayatını kaybetti.

Devran ÇAĞLAR: Çağlar, sesi ve şarkılarıyla olduğu kadar tarzıyla da bir döneme damga vurdu. Şarkıcı 2019 yılı Ağustos ayında hayatını kaybetti.

#11
Foto - Demet AKBAĞ Akbağ, eşi Zafer Çika'yı bir trafik kazası nedeniyle kaybetti. Onun ardından oyuncu ve eşi en çok arananlar arasına girdi.

Demet AKBAĞ Akbağ, eşi Zafer Çika'yı bir trafik kazası nedeniyle kaybetti. Onun ardından oyuncu ve eşi en çok arananlar arasına girdi.

#12
Foto - İSTANBUL SEÇİMLERİ: Ülke gündemini en çok meşgul eden konuların başını çeken başka gelişme de İstanbul seçimleriydi.

İSTANBUL SEÇİMLERİ: Ülke gündemini en çok meşgul eden konuların başını çeken başka gelişme de İstanbul seçimleriydi.

#13
Foto - GELECEĞE NEFES: 'Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan Kampanyası' olarak bilinen proje, aynı anda tüm ülkede 11 milyon fidanı toprakla buluşturmayı amaçlıyordu.

GELECEĞE NEFES: 'Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan Kampanyası' olarak bilinen proje, aynı anda tüm ülkede 11 milyon fidanı toprakla buluşturmayı amaçlıyordu.

#14
Foto - DEPREM: Büyük İstanbul depreminin ardından halkı korku ve panik içinde bırakan 5.8 büyüklüğündeki deprem uzun süre gündemi meşgul etti.

DEPREM: Büyük İstanbul depreminin ardından halkı korku ve panik içinde bırakan 5.8 büyüklüğündeki deprem uzun süre gündemi meşgul etti.

#15
Foto - SİGARA ZAMMI Sigaraya üst üste yapılan zamlar sonrasında en çok aratılan konu da sigara fiyatları oldu.

SİGARA ZAMMI Sigaraya üst üste yapılan zamlar sonrasında en çok aratılan konu da sigara fiyatları oldu.

#16
Foto - En çok aranan bir diğer konu da YSK oldu

En çok aranan bir diğer konu da YSK oldu

#17
Foto - BUNLAR DIŞINDA EN ÇOK ARANANLAR: Revani nasıl yapılır, bekçilik başvurusu nasıl yapılır, kestane nasıl yapılır, tilavet secdesi nedir-nasıl yapılır, limonata nasıl yapılır?

BUNLAR DIŞINDA EN ÇOK ARANANLAR: Revani nasıl yapılır, bekçilik başvurusu nasıl yapılır, kestane nasıl yapılır, tilavet secdesi nedir-nasıl yapılır, limonata nasıl yapılır?

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı