• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Google servisleri bu telefonlarda artık hiç çalışmayacak

2020-07-23 18:09:50
Google servisleri bu telefonlarda artık hiç çalışmayacak

Kullanıcılar dikkat! Google'ın sahibi olduğu başta Gmail, Google Haritalar, Google arama motoru uygulaması dahil tüm Google servisleri bu telefonlarda artık hiç çalışmayacak.

#1
Foto - O TELEFONLAR ARTIK KULLANILAMAYACAK: Google'dan telefon sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir karar çıktı. Bu kararın ardından bazı telefon modelleri tamamen ölüme terk ediliyor.

O TELEFONLAR ARTIK KULLANILAMAYACAK: Google'dan telefon sahiplerini ilgilendiren çok önemli bir karar çıktı. Bu kararın ardından bazı telefon modelleri tamamen ölüme terk ediliyor.

#2
Foto - DEVRE DIŞI KALACAK: Eskiyen telefonlar sadece kullanıcılar için değil, uygulama geliştirenler için de büyük bir sorun ve uygulamalar bu telefonlarda ya yavaş çalışıyor ya da hiç çalışmıyor.

DEVRE DIŞI KALACAK: Eskiyen telefonlar sadece kullanıcılar için değil, uygulama geliştirenler için de büyük bir sorun ve uygulamalar bu telefonlarda ya yavaş çalışıyor ya da hiç çalışmıyor.

#3
Foto - ANDROİD GO UYGULAMASI GELİYOR: Google ise önemli bir karar alarak yavaş telefonlar için geliştirdiği Android Go işletim sistemi için yeni bir sınırlama getiriyor.

ANDROİD GO UYGULAMASI GELİYOR: Google ise önemli bir karar alarak yavaş telefonlar için geliştirdiği Android Go işletim sistemi için yeni bir sınırlama getiriyor.

#4
Foto - 1 GB RAM ÖLÇÜSÜ: Bu sınırlama ile birlikte 1 GB RAM'i bulunan hiçbir telefonda Google servisleri artık çalışmayacak. Peki bu sınır ne olacak?

1 GB RAM ÖLÇÜSÜ: Bu sınırlama ile birlikte 1 GB RAM'i bulunan hiçbir telefonda Google servisleri artık çalışmayacak. Peki bu sınır ne olacak?

#5
Foto - 2 GB SINIRI: Google, Android Go ile çalışan telefonlarda RAM seviyesini alt sınır olarak 2 GB olarak belirledi.

2 GB SINIRI: Google, Android Go ile çalışan telefonlarda RAM seviyesini alt sınır olarak 2 GB olarak belirledi.

#6
Foto - ELİNDE BU TELEFONDAN OLANLAR... Bugün için satılan pek çok telefonda 3 GB, 4 GB, 6 GB RAM bulunuyor; ancak eski telefonlarını kullanmakta ısrar edenler için Google'ın aldığı bu karar hayli önemli.

ELİNDE BU TELEFONDAN OLANLAR... Bugün için satılan pek çok telefonda 3 GB, 4 GB, 6 GB RAM bulunuyor; ancak eski telefonlarını kullanmakta ısrar edenler için Google'ın aldığı bu karar hayli önemli.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı