• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman? Gönül Dağı'na ara mı verildi?

2021-04-03 19:43:49
Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman? Gönül Dağı'na ara mı verildi?

Gönül Dağı ne zaman? TRT 1 birbirinden kaliteli yapımları ekranlara getirmeye devam ediyor. Buram buram Anadolu kokan dizi milyonların ilgisini çekiyor. Dizinin yeni bölümü 3 Nisan Cumartesi akşamı yayımlanacak. Ancak dizi setindeki koronavirüs paniği yaşanıyor. Bu nedenle çekimlere ara verilip verilmeyeceği merak ediliyor. Peki, Gönül Dağı gelecek hafta olacak mı?

#1
Foto - Gönül Dağı dizisinde koronovirüs vaka sayılarının arttığı bu sebeple diziye bir süre ara verileceği ileri sürülüyor. Ancak konu hakkında bir açıklama yapılmadı. Diziye ara verilip verilmeyeceğine yönelik bir açıklama yapıldığında haberlerimizde yer vereceğiz.

Gönül Dağı dizisinde koronovirüs vaka sayılarının arttığı bu sebeple diziye bir süre ara verileceği ileri sürülüyor. Ancak konu hakkında bir açıklama yapılmadı. Diziye ara verilip verilmeyeceğine yönelik bir açıklama yapıldığında haberlerimizde yer vereceğiz.

#2
Foto - Gönül Dağı dizisinin konusu nedir? | Gönül Dağı dizisi bir Anadolu masalı olarak ifade ediliyor. Bozkır’da yaşayan çocukların büyük hayallerinin konu alındığı dizide tüm engellere rağmen üç kuzenin hikayesi konu ediliyor. Gönül Dağı “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılmıştır.

Gönül Dağı dizisinin konusu nedir? | Gönül Dağı dizisi bir Anadolu masalı olarak ifade ediliyor. Bozkır’da yaşayan çocukların büyük hayallerinin konu alındığı dizide tüm engellere rağmen üç kuzenin hikayesi konu ediliyor. Gönül Dağı “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılmıştır.

#3
Foto - Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler? | Bozkırın ortasında şirin bir kasabanda yaşanılanların anlatıldığı dizide başrolleri Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan paylaşıyor.Dizide rol alan diğer isimler şöyle: Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Feyza Işık, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Gülhan Tekin, Nuri Gökaşan, Nazlı Pınarkaya, Eser Eyüboğlu, Çiğdem Aygün, Şebnem Dilligil, Mert Turak.

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler? | Bozkırın ortasında şirin bir kasabanda yaşanılanların anlatıldığı dizide başrolleri Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan paylaşıyor.Dizide rol alan diğer isimler şöyle: Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Feyza Işık, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Gülhan Tekin, Nuri Gökaşan, Nazlı Pınarkaya, Eser Eyüboğlu, Çiğdem Aygün, Şebnem Dilligil, Mert Turak.

#4
Foto - Gönül Dağı nerede çekiliyor? | Pek çok kişi konusu ve iyi oyunculuk örnekleri sebebiyle Gönül Dağı'nı yakından takip ediyor. Bir Anadolu hikayesi anlatan Gönül Dağı Eskişehir'in Sivrinisar ilçesinde çekiliyor.

Gönül Dağı nerede çekiliyor? | Pek çok kişi konusu ve iyi oyunculuk örnekleri sebebiyle Gönül Dağı'nı yakından takip ediyor. Bir Anadolu hikayesi anlatan Gönül Dağı Eskişehir'in Sivrinisar ilçesinde çekiliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23