• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
25
Geçen hafta en çok tıklanan fotoğraflar

2019-11-04 16:39:44
Geçen hafta en çok tıklanan fotoğraflar

ABD'nin California eyaletinde başlayan yangınların tehlikeli şekilde yerleşim yerlerine doğru yayılmaya başlamasıyla, binlerce kişi tahliye edildi. California'nın kuzey kısmındaki Sonomo bölgesinde, kuvvetli rüzgarla geniş bir alana yayılan orman yangınları nedeniyle Geyseville yerleşkesi tamamen boşaltıldı. Yangına havadan müdahale edildi.

#1
Foto - Galata Kulesi'ne, Cumhuriyetin ilanının 96. yılı dolayısıyla Türk bayrağı yansıtıldı.

Galata Kulesi'ne, Cumhuriyetin ilanının 96. yılı dolayısıyla Türk bayrağı yansıtıldı.

#2
Foto - Irak'ın başkenti Bağdat'taki Tahrir Meydanı'nda toplanan göstericiler, işsizlik, yolsuzluk ve kamu hizmeti yetersizliği nedeniyle hükümeti protesto etti.

Irak'ın başkenti Bağdat'taki Tahrir Meydanı'nda toplanan göstericiler, işsizlik, yolsuzluk ve kamu hizmeti yetersizliği nedeniyle hükümeti protesto etti.

#3
Foto - İzmir'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikte 350 metre uzunluğunda Türk bayrağı açıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesince düzenlenen programa katılan İzmirliler, Konak Pier Alışveriş Merkezi'nden Alsancak Vapur İskelesi'ne kadar yürüdü.

İzmir'de, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlikte 350 metre uzunluğunda Türk bayrağı açıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesince düzenlenen programa katılan İzmirliler, Konak Pier Alışveriş Merkezi'nden Alsancak Vapur İskelesi'ne kadar yürüdü.

#4
Foto - Van'da akşam saatlerinde şehrin üzerinde beliren hilal, Jüpiter ile güzel görüntü oluşturdu.

Van'da akşam saatlerinde şehrin üzerinde beliren hilal, Jüpiter ile güzel görüntü oluşturdu.

#5
Foto - Sudan'ın Güney Kurdufan eyaletinin Delenc kentine bağlı bazı bölgelerde çocuklar, okul olmadığı için kimi ağaç altlarında, kimi de derme çatma mekanlarda imkansızlıklar içinde eğitimlerini sürdürüyor. Yağmur, kum fırtınası ve aşırı sıcaklar gibi olumsuz etkilere rağmen çocuklar derslerini aksatmamaya çalışıyor.

Sudan'ın Güney Kurdufan eyaletinin Delenc kentine bağlı bazı bölgelerde çocuklar, okul olmadığı için kimi ağaç altlarında, kimi de derme çatma mekanlarda imkansızlıklar içinde eğitimlerini sürdürüyor. Yağmur, kum fırtınası ve aşırı sıcaklar gibi olumsuz etkilere rağmen çocuklar derslerini aksatmamaya çalışıyor.

#6
Foto - 19. yüzyılın sonunda doğan Meksikalı sanatçı Jose Guadalupe Posada'nın çizimlerinden yola çıkılarak düzenlenen 'Ölüler Günü' festivalinin dördüncüsü Meksika'nın başkenti Mexico City'de gerçekleştirildi.

19. yüzyılın sonunda doğan Meksikalı sanatçı Jose Guadalupe Posada'nın çizimlerinden yola çıkılarak düzenlenen 'Ölüler Günü' festivalinin dördüncüsü Meksika'nın başkenti Mexico City'de gerçekleştirildi.

#7
Foto - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bulunan ve yüksekliğinden dolayı

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bulunan ve yüksekliğinden dolayı "Türkiye'nin çatısı" olarak anılan Ağrı Dağı'nın zirvesindeki sis bulutu, görenleri hayran bıraktırdı.

#8
Foto - Şili'de metro ücretine yapılan zam ile başlayan ve geçen hafta şiddet olaylarına dönüşen gösteriler 7. gününde devam ediyor.

Şili'de metro ücretine yapılan zam ile başlayan ve geçen hafta şiddet olaylarına dönüşen gösteriler 7. gününde devam ediyor. "Şili'nin tarihindeki en büyük gösterisi" adı verilen gösterilerde, başkent Santiago'da İtalya Meydanı'nı dolduran yüz binlerce kişi, Devlet Başkanı Sebastian Pinera hükümetini, ülkedeki hayat pahalılığını ve sağlık hizmetlerini protesto etti. Yerel basın, gösterilere 800 binden fazla kişinin katıldığını ve bu sayının 1 milyonu geçmesinin beklendiği bilgisini paylaştı.

#9
Foto - Konya'nın Karapınar ilçesinde bulunan, görünümü nedeniyle

Konya'nın Karapınar ilçesinde bulunan, görünümü nedeniyle "dünyanın nazar boncuğu" diye anılan Meke Gölü, kurumasına rağmen yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

#10
Foto - Çin'in Hong Kong Özel İdare Bölgesinde yaz başından bu yana düzenlenen kitlesel protestolarda polisin orantısız güç kullanmasını protesto etmek için gösteri düzenleyen grup ile güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

Çin'in Hong Kong Özel İdare Bölgesinde yaz başından bu yana düzenlenen kitlesel protestolarda polisin orantısız güç kullanmasını protesto etmek için gösteri düzenleyen grup ile güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

#11
Foto -

#12
Foto - Çin'in Hong Kong Özel İdare Bölgesinde yaz başından bu yana düzenlenen kitlesel protestolarda polisin orantısız güç kullanmasını protesto etmek için gösteri düzenleyen grup ile güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

Çin'in Hong Kong Özel İdare Bölgesinde yaz başından bu yana düzenlenen kitlesel protestolarda polisin orantısız güç kullanmasını protesto etmek için gösteri düzenleyen grup ile güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.

#13
Foto - Yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Van Gölü havzasını yaz mevsimi boyunca mesken tutan flamingoların, havaların soğumasıyla Afrika'ya göçü başladı.

Yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Van Gölü havzasını yaz mevsimi boyunca mesken tutan flamingoların, havaların soğumasıyla Afrika'ya göçü başladı.

#14
Foto - Gazze'de onlarca Filistinli genç, polis okuluna girebilmek için 45 gün boyunca zorlu bir eğitimi tamamlamaya çalışıyor. Polis adaylarının, eğitim kampında çeşitli bedensel zorluklara tabi tutularak dayanıklıkları test ediliyor.

Gazze'de onlarca Filistinli genç, polis okuluna girebilmek için 45 gün boyunca zorlu bir eğitimi tamamlamaya çalışıyor. Polis adaylarının, eğitim kampında çeşitli bedensel zorluklara tabi tutularak dayanıklıkları test ediliyor.

#15
Foto - Anadolu Ajansı (AA), İdlib'de ABD'nin terör örgütü DEAŞ'ın elebaşı Ebubekir el-Bağdadi'yi etkisiz hale getirdiği olay yerini drone ile çekti. İdlib'in Barişa köyü yakınlarındaki operasyonda, ABD birlikleri helikopterle indirme yaparak çatışmaya girmişti. AA, söz konusu çatışmaların yaşandığı yeri havadan da görüntüledi. Drone ile çekilen görüntülerde, 3 evin yerle bir edildiği, evlerin etrafındaki çadırların zarar gördüğü anlaşılıyor. Zeytin ağaçlarının arasındaki olay yerinde, bombardımanın etkisiyle çukurların oluştuğu da kameraya yansıdı.

Anadolu Ajansı (AA), İdlib'de ABD'nin terör örgütü DEAŞ'ın elebaşı Ebubekir el-Bağdadi'yi etkisiz hale getirdiği olay yerini drone ile çekti. İdlib'in Barişa köyü yakınlarındaki operasyonda, ABD birlikleri helikopterle indirme yaparak çatışmaya girmişti. AA, söz konusu çatışmaların yaşandığı yeri havadan da görüntüledi. Drone ile çekilen görüntülerde, 3 evin yerle bir edildiği, evlerin etrafındaki çadırların zarar gördüğü anlaşılıyor. Zeytin ağaçlarının arasındaki olay yerinde, bombardımanın etkisiyle çukurların oluştuğu da kameraya yansıdı.

#16
Foto - İran'ın başkenti Tahran’daki Hatemül Enbiya Hava Savunma Üniversitesi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Öğrenciler törende hünerlerini sergiledi.

İran'ın başkenti Tahran’daki Hatemül Enbiya Hava Savunma Üniversitesi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Öğrenciler törende hünerlerini sergiledi.

#17
Foto - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) önünden Ulus'taki ilk Meclis binasına kadar

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) önünden Ulus'taki ilk Meclis binasına kadar "kortej yürüyüşü" düzenlendi.

#18
Foto - Türkiye'nin ilk profesyonel kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener, yılın son gösterisini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdi.

Türkiye'nin ilk profesyonel kadın akrobasi pilotu Semin Öztürk Şener, yılın son gösterisini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdi.

#19
Foto - Bitlis'in Hizan ilçesinin taş evlerden oluşan köyleri, sonbahar tonlarıyla ziyaretçilerine eşsiz görüntüler sergiliyor. Çoğu, derin vadiler arasındaki yamaçlara kurulu çok katlı tarihi taş evlerden oluşan köyler, fotoğraf sanatçıları ve gezginler tarafından büyük ilgi görüyor.

Bitlis'in Hizan ilçesinin taş evlerden oluşan köyleri, sonbahar tonlarıyla ziyaretçilerine eşsiz görüntüler sergiliyor. Çoğu, derin vadiler arasındaki yamaçlara kurulu çok katlı tarihi taş evlerden oluşan köyler, fotoğraf sanatçıları ve gezginler tarafından büyük ilgi görüyor.

#20
Foto - Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yıl dönümü dolayısıyla İstanbul'un farklı ilçelerinde etkinlikler gerçekleştirildi. Kutlamalar kapsamında İstanbul Boğazı'nda havai fişek gösterisi düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yıl dönümü dolayısıyla İstanbul'un farklı ilçelerinde etkinlikler gerçekleştirildi. Kutlamalar kapsamında İstanbul Boğazı'nda havai fişek gösterisi düzenlendi.

#21
Foto -

#22
Foto - Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yılı dolayısıyla Kız Kulesi'ne Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün portresi ve Türk bayrağı yansıtıldı. AA

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 96'ncı yılı dolayısıyla Kız Kulesi'ne Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün portresi ve Türk bayrağı yansıtıldı. AA

#23
Foto - 19. yüzyılın sonunda doğan Meksikalı sanatçı Jose Guadalupe Posada'nın çizimlerinden yola çıkılarak düzenlenen 'Ölüler Günü' festivalinin dördüncüsü Meksika'nın başkenti Mexico City'de gerçekleştirildi.

19. yüzyılın sonunda doğan Meksikalı sanatçı Jose Guadalupe Posada'nın çizimlerinden yola çıkılarak düzenlenen 'Ölüler Günü' festivalinin dördüncüsü Meksika'nın başkenti Mexico City'de gerçekleştirildi.

#24
Foto - İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi sınırında düzenlenen barışçıl

İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi sınırında düzenlenen barışçıl "Büyük Dönüş Yürüyüşü" gösterileri devam etti. Gazze kentinin doğusunda yer alan Şucaiyye Mahallesi yakınındaki İsrail sınırında toplanan Filistinliler, İsrail karşıtı slogan atarak gösteri düzenledi. İsrail güçlerinin gösteriye müdahale etmesi üzerine Filistinliler, taş atarak karşılık verdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23