• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Galatasaray'da 4 yıllık imza! Yenilendi

2019-06-12 09:47:55
Galatasaray'da 4 yıllık imza! Yenilendi

Galatasaray, Avrupa takımlarının transfer radarında olan Yunus Akgün'le 4 yıllık sözleşme imzaladı.

#1
Foto - Bir yandan dış transferde adım atmak için çalışmalarını hızlandıran Galatasaray, diğer bir yandan da eldeki oyuncuların durumunu masaya yatırdı.

Bir yandan dış transferde adım atmak için çalışmalarını hızlandıran Galatasaray, diğer bir yandan da eldeki oyuncuların durumunu masaya yatırdı.

#2
Foto - Sarı-kırmızılı yönetim, ilk olarak Yunus Akgün’deki tehlikeyi bertaraf etti.

Sarı-kırmızılı yönetim, ilk olarak Yunus Akgün’deki tehlikeyi bertaraf etti.

#3
Foto - Cim-Bom, sözleşmesi sezon sonunda biten ve başta Anderlecht olmak üzere Avrupa kulüplerinin radarında olan 18 yaşındaki genç yıldızının sözleşmesini 4 sene uzatarak önlemini erkenden aldı.

Cim-Bom, sözleşmesi sezon sonunda biten ve başta Anderlecht olmak üzere Avrupa kulüplerinin radarında olan 18 yaşındaki genç yıldızının sözleşmesini 4 sene uzatarak önlemini erkenden aldı.

#4
Foto - Galatasaray bir taraftan Yunus Akgün’ün yakın zamanda başka bir kulübe transferinin böylece önüne geçerken diğer taraftan da geleceğe ve yerliye yatırım yaptı.

Galatasaray bir taraftan Yunus Akgün’ün yakın zamanda başka bir kulübe transferinin böylece önüne geçerken diğer taraftan da geleceğe ve yerliye yatırım yaptı.

#5
Foto - Sarı-kırmızılı takımda asgari ücret ile oynayan Yunus’un yeni sözleşmeyle beraber ücretinin 500 bin liraya yakın bir rakam olacağı belirtildi.

Sarı-kırmızılı takımda asgari ücret ile oynayan Yunus’un yeni sözleşmeyle beraber ücretinin 500 bin liraya yakın bir rakam olacağı belirtildi.

#6
Foto - Ayrıca genç futbolcunun performansına göre ücretinde ciddi iyileştirmeler de yapılacağı belirtildi.

Ayrıca genç futbolcunun performansına göre ücretinde ciddi iyileştirmeler de yapılacağı belirtildi.

#7
Foto - Kupada 4 gol Galatasaray’da sözleşmesi 2024’e kadar uzatılan Yunus Akgün’ün kontratında çıkış maddesi de bulunmayacak.

Kupada 4 gol Galatasaray’da sözleşmesi 2024’e kadar uzatılan Yunus Akgün’ün kontratında çıkış maddesi de bulunmayacak.

#8
Foto - Sarı-kırmızılılar büyük bir potansiyel olarak görülen genç yeteneğinin mukavelesine serbest kalır maddesi koymadı.

Sarı-kırmızılılar büyük bir potansiyel olarak görülen genç yeteneğinin mukavelesine serbest kalır maddesi koymadı.

#9
Foto - Kaan Ayhan pişmanlığı

Kaan Ayhan pişmanlığı

#10
Foto - Galatasaray'da Kaan Ayhan pişmanlığı yaşanıyor.

Galatasaray'da Kaan Ayhan pişmanlığı yaşanıyor.

#11
Foto - A Milli Takım'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Fransa'yı 2-0 mağlup ettiği maçta oynadığı futbol ve attığı golle yıldızlaşan milli futbolcu, uzun süredir Luyindama-Marcao ikilisine yerli alternatif arayan Galatasaray'ın gündemdeydi.

A Milli Takım'ın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Fransa'yı 2-0 mağlup ettiği maçta oynadığı futbol ve attığı golle yıldızlaşan milli futbolcu, uzun süredir Luyindama-Marcao ikilisine yerli alternatif arayan Galatasaray'ın gündemdeydi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı