• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Fırat Erez kimdir nerelidir? Fırat Erez yakalandı mı?

2020-05-18 08:40:39
Fırat Erez kimdir nerelidir? Fırat Erez yakalandı mı?

İslam’a Müslümanlara, yüce kitabınız Kur’an-ı Kerim’e yüce yaratıcımız olan Allah’a kutsalımız olan ne varsa hepsine en aşağılık bir hakaretleri eden Fırat Erez yakalandı. Peki İslam’a kin kusan Fırat Erez kimdir nerelidir? Fırat Erez ne iş yapmaktadır? İşte Fırat Erez hayatı biyografisi.

#1
Foto - Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da, dini değerleri aşağıladığı gerekçesiyle Fırat Erez'in Antalya'da gözaltına alındığını açıkladı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da, dini değerleri aşağıladığı gerekçesiyle Fırat Erez'in Antalya'da gözaltına alındığını açıkladı.

#2
Foto - EGM'den yapılan yazılı açıklamada,

EGM'den yapılan yazılı açıklamada, "Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, internet üzerindeki açık kaynaklarda ilgili mevzuat çerçevesinde 7/24 esasına göre suçla mücadele amaçlı sanal devriye faaliyetleri yürütmektedir.

#3
Foto - F.E rumuzlu Twitter hesabından 'dini değerleri' alenen aşağılayan, halkın bir kesimini diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa tahrik ettiği görülen hesabın yöneticisi F.E isimli şahıs Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmıştır

F.E rumuzlu Twitter hesabından 'dini değerleri' alenen aşağılayan, halkın bir kesimini diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa tahrik ettiği görülen hesabın yöneticisi F.E isimli şahıs Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alınmıştır"

#4
Foto - Fırat Erez kimdir?

Fırat Erez kimdir?

#5
Foto - Fırat Erez, 1964 yılında Aydın'da doğmuştur. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Deniz Biyolojisi mezunudur. 1987 yılından itibaren reklam fotoğrafçılığı yapmaktadır. Fotoğrafçı-Yazar Fırat Erez, yıllarca solun farklı fraksiyonları içinde yer almış bir isimdir.

Fırat Erez, 1964 yılında Aydın'da doğmuştur. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Deniz Biyolojisi mezunudur. 1987 yılından itibaren reklam fotoğrafçılığı yapmaktadır. Fotoğrafçı-Yazar Fırat Erez, yıllarca solun farklı fraksiyonları içinde yer almış bir isimdir.

#6
Foto - Erez, Antalya'da yaşamaktadır. Reklam fotoğrafçılığı yapan Erez'in sosyal medyada ki hakaret içerikli paylaşımları tepki toplamaya devam ediyor.

Erez, Antalya'da yaşamaktadır. Reklam fotoğrafçılığı yapan Erez'in sosyal medyada ki hakaret içerikli paylaşımları tepki toplamaya devam ediyor.

#7
Foto - Erez'in ağza alınmayacak ifadelerine tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, halkı kin ve düşmanlığa teşvik ederek aşağılama suçunu işlediği gerekçesiyle emniyete çağrıda bulunmuştu.

Erez'in ağza alınmayacak ifadelerine tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, halkı kin ve düşmanlığa teşvik ederek aşağılama suçunu işlediği gerekçesiyle emniyete çağrıda bulunmuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23