• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Facebook, okunmayan makalelerle ilgili harekete geçti

2021-05-11 23:59:49
Facebook, okunmayan makalelerle ilgili harekete geçti

Dünyanın en büyük sosyal medya devi Facebook, belli bir kullanıcı kitlesi ile yeni bir özelliği test etmeye başladı.

#1
Foto - BAĞLANTISI AÇILMAYAN MAKALELER: Buna göre, Facebook'ta yer alan diğer gönderileri paylaşan kullanıcıları etkileyecek bu yeni özellik, bağlantısı açılmamış bir makalenin paylaşılması durumunda kullanıcıyı uyaracak.

BAĞLANTISI AÇILMAYAN MAKALELER: Buna göre, Facebook'ta yer alan diğer gönderileri paylaşan kullanıcıları etkileyecek bu yeni özellik, bağlantısı açılmamış bir makalenin paylaşılması durumunda kullanıcıyı uyaracak.

#2
Foto - MAKALENİN SADECE BAŞLIĞINA BAKMAK YETMEYECEK: Böylelikle kullanıcı, özellikle de makale gibi önemli şeyleri paylaşırken, başlığını okuyarak yapacağı bir paylaşımın sağlıklı olmayacağı konusunda bilinçlenmiş olacak.

MAKALENİN SADECE BAŞLIĞINA BAKMAK YETMEYECEK: Böylelikle kullanıcı, özellikle de makale gibi önemli şeyleri paylaşırken, başlığını okuyarak yapacağı bir paylaşımın sağlıklı olmayacağı konusunda bilinçlenmiş olacak.

#3
Foto - AÇILABİLİR MENÜ OLARAK GÖRÜLECEK: Webtekno'nun haberine göre;

AÇILABİLİR MENÜ OLARAK GÖRÜLECEK: Webtekno'nun haberine göre; "Facebook Newsroom" isimli Twiter hesabından duyurulan özellik, açılabilir menü olarak görünecek. acak

#4
Foto - UYARI GELECEK: Kullanıcılar, bir makalenin içini açmadan paylaşmak istediklerinde görünecek olan bu menü, söz konusu makalenin okunmadığını, makalenin paylaşılacağından emin olunup olunmadığı konusunda uyarıda bulunuyor.Kullanıcı, duruma göre makaleyi paylaşabilir ya da önce okumayı tercih edebilir.

UYARI GELECEK: Kullanıcılar, bir makalenin içini açmadan paylaşmak istediklerinde görünecek olan bu menü, söz konusu makalenin okunmadığını, makalenin paylaşılacağından emin olunup olunmadığı konusunda uyarıda bulunuyor.Kullanıcı, duruma göre makaleyi paylaşabilir ya da önce okumayı tercih edebilir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23