• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
3
Evlenme teklifi ederken boğuldu

2019-09-29 22:27:26
Evlenme teklifi ederken boğuldu

Böylesi görülmedi. Tanzanya'da kız arkadaşı Kenesha Antoine ile tatil yapan ABD'li Steven Weber Jr, su altında evlenme teklif ederken boğularak hayatını kaybetti. Kenesha Antoine, Sudan asla çıkamadın, bu yüzden cevabımı asla duyamadın. ?Evet! Evet! Milyonlarca kez, evet, seninle evleneceğim!" dedi.

#1
Foto - Su altında kız arkadaşına evlenme teklif etmek isteyen Steven Weber Jr. plastik bir kılıfta sevgilisine yazdığı notu kız arkadaşı Kenesha Antoine'nin görebileceği şekilde suyun içindeki cam pencereye, Senin hakkındaki her şeyi ne kadar sevdiğimi söyleyecek kadar nefesimi tutamıyorum. Ama seninle ilgili her şeyi her gün daha çok seviyorum? yazılı notu tuttu.

Su altında kız arkadaşına evlenme teklif etmek isteyen Steven Weber Jr. plastik bir kılıfta sevgilisine yazdığı notu kız arkadaşı Kenesha Antoine'nin görebileceği şekilde suyun içindeki cam pencereye, Senin hakkındaki her şeyi ne kadar sevdiğimi söyleyecek kadar nefesimi tutamıyorum. Ama seninle ilgili her şeyi her gün daha çok seviyorum? yazılı notu tuttu.

#2
Foto - O sırada Antoine ise bu anları kameraya kaydediyordu. Notun arkasında ise evlenme teklifini yazan Weber Jr, yüzük kutusunu çıkartarak evlenme teklif etti. Öte yandan, Antoine?nin ise kahkaha attığı duyuldu. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Kenesha Antoine, ?Sudan asla çıkamadın, bu yüzden cevabımı asla duyamadın. Evet! Evet! Milyonlarca kez, evet, seninle evleneceğim!? Hayatımızın geri kalanını kutlayamadık ve kucaklayamadık, hayatımızın en güzel günü en kötüsüne dönüştü dedi. Weber Jr'ın nasıl boğulduğuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

O sırada Antoine ise bu anları kameraya kaydediyordu. Notun arkasında ise evlenme teklifini yazan Weber Jr, yüzük kutusunu çıkartarak evlenme teklif etti. Öte yandan, Antoine?nin ise kahkaha attığı duyuldu. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Kenesha Antoine, ?Sudan asla çıkamadın, bu yüzden cevabımı asla duyamadın. Evet! Evet! Milyonlarca kez, evet, seninle evleneceğim!? Hayatımızın geri kalanını kutlayamadık ve kucaklayamadık, hayatımızın en güzel günü en kötüsüne dönüştü dedi. Weber Jr'ın nasıl boğulduğuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23