• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Engelli numarası yapan dilenciler polisi görünce yürümeye başladı

2020-11-28 18:42:01
Engelli numarası yapan dilenciler polisi görünce yürümeye başladı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde otogar kavşağında 'mendil satma' bahanesiyle yürüme engelli numarası yaparak dilenen Yavlak kardeşler, polis ve zabıtayı karşılarında görünce bir anda normal yürümeye başladı. Dilencilerin o anları kameralara yansıdı.

#1
Foto - BALTAYI TAŞA VURDULAR: Manavgat Çevreyolu Otogar kavşağında mendil satmak bahanesiyle dilenen ve sürücülere kendilerini acındırmak için topal numarası yapan 2 dilenci kardeş bu kez baltayı taşa vurdu.

BALTAYI TAŞA VURDULAR: Manavgat Çevreyolu Otogar kavşağında mendil satmak bahanesiyle dilenen ve sürücülere kendilerini acındırmak için topal numarası yapan 2 dilenci kardeş bu kez baltayı taşa vurdu.

#2
Foto - Devriye görevi sırasında kavşakta dilenen 2 kişiyi gören Manavgat Asayiş Büro Amirliği ekibi, normal vatandaşmış gibi dilencilere yaklaşırken, mendil satmak bahanesiyle araca yaklaşan dilenci 'araçtakilerin biz polisiz. Geç şöyle kenarda görüşelim' sözleriyle şaşkına döndü.

Devriye görevi sırasında kavşakta dilenen 2 kişiyi gören Manavgat Asayiş Büro Amirliği ekibi, normal vatandaşmış gibi dilencilere yaklaşırken, mendil satmak bahanesiyle araca yaklaşan dilenci 'araçtakilerin biz polisiz. Geç şöyle kenarda görüşelim' sözleriyle şaşkına döndü.

#3
Foto - Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yolun karşısında dilenen ve kardeş olduğu belirlenen diğer dilenciyi de yakaladı.

Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yolun karşısında dilenen ve kardeş olduğu belirlenen diğer dilenciyi de yakaladı.

#4
Foto - MEĞER ENGELLİ DEĞİLLERMİŞ: Her iki dilencinin de yürüme engelli olmadığı sürücülere kendilerini acındırmak için numara yaptıkları belirlendi.

MEĞER ENGELLİ DEĞİLLERMİŞ: Her iki dilencinin de yürüme engelli olmadığı sürücülere kendilerini acındırmak için numara yaptıkları belirlendi.

#5
Foto - BASIN MENSUPLARINA KIZDILAR: Dilenciler, görüntü alan basın mensuplarına kendilerini çekmeye hakkı olmadığını belirterek tepki gösterdi.

BASIN MENSUPLARINA KIZDILAR: Dilenciler, görüntü alan basın mensuplarına kendilerini çekmeye hakkı olmadığını belirterek tepki gösterdi.

#6
Foto - BİTMEYEN İSTİSMAR

BİTMEYEN İSTİSMAR

#7
Foto - CEZA KESİLDİ

CEZA KESİLDİ

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23