• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Dünyanın en tehlikeli yolundan geçerek elektrik ulaştırdılar

2020-01-21 16:45:01
Dünyanın en tehlikeli yolundan geçerek elektrik ulaştırdılar

Bayburt'ta 3 kişinin yaşadığı Günbuldu köyünde meydana gelen elektrik arızası dünyanın en tehlikeleri yollarından bir tanesini geçen ekipler tarafından giderildi.

#1
Foto - BU YOLDA FOTO MUHABİRİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ: Derebaşı virajlarında geçen sene bir foto muhabiri uçurumdan düşerek hayatını kaybetmişti.

BU YOLDA FOTO MUHABİRİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ: Derebaşı virajlarında geçen sene bir foto muhabiri uçurumdan düşerek hayatını kaybetmişti.

#2
Foto - YAZ AYLARINDA BÖYLEYDİ: Bayburt'ta 3 kişinin yaşadığı Günbuldu köyünde meydana gelen elektrik arızası dünyanın en tehlikeleri yollarından bir tanesini geçen ekipler tarafından giderildi.

YAZ AYLARINDA BÖYLEYDİ: Bayburt'ta 3 kişinin yaşadığı Günbuldu köyünde meydana gelen elektrik arızası dünyanın en tehlikeleri yollarından bir tanesini geçen ekipler tarafından giderildi.

#3
Foto - FIRTINA NEDENİYLE ELEKTRİK KESİLMİŞTİ: Köyde hayvancılıkla uğraşayan Bayraktar ailesi gidecek başka yerleri olmadığı için köyde kaldı. Köyün elektriği ise fırtına nedeniyle kesildi.

FIRTINA NEDENİYLE ELEKTRİK KESİLMİŞTİ: Köyde hayvancılıkla uğraşayan Bayraktar ailesi gidecek başka yerleri olmadığı için köyde kaldı. Köyün elektriği ise fırtına nedeniyle kesildi.

#4
Foto - 13 SAAT ÇALIŞARAK ARIZA GİDERİLDİ: Ekipler arızayı gidermek için 'dünyanın en tehlikeli yollarından biri' olarak bilinen yoldan geçti. 13 saatlik çalışmanın ardından köye ulaşan ekipler arızayı giderdi.

13 SAAT ÇALIŞARAK ARIZA GİDERİLDİ: Ekipler arızayı gidermek için 'dünyanın en tehlikeli yollarından biri' olarak bilinen yoldan geçti. 13 saatlik çalışmanın ardından köye ulaşan ekipler arızayı giderdi.

#5
Foto - BU YOLDA KAYIP GAZETECİYİ ARAMA EKİBİNDEN 2 ASKER: Gazeteciyi ararken derede akıntıya kapılan Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya şehit oldu.

BU YOLDA KAYIP GAZETECİYİ ARAMA EKİBİNDEN 2 ASKER: Gazeteciyi ararken derede akıntıya kapılan Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya şehit oldu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı