• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Dünyanın en çok indirilen uygulamaları belli oldu: İşte ilk 10'a giren uygulamalar

2021-05-09 22:47:55
Dünyanın en çok indirilen uygulamaları belli oldu: İşte ilk 10'a giren uygulamalar

Sensor Tower adlı araştırma şirketi nisan ayına yönelik uygulama verilerini açıkladı. İşte dünyanın en çok indirilen uygulamaları...

#1
Foto - NİSAN AYININ EN ÇOK İNDİRİLENİ TİK TOK: Sensor Tower adlı araştırma şirketi Nisan 2021'e ait uygulama verilerini paylaştı. Verilere göre TikTok dünya genelinde Nisan ayında en çok indirilen uygulama oldu. Verilere göre TikTok 30 gün içerisinde 59 milyondan fazla kez indirildi.

NİSAN AYININ EN ÇOK İNDİRİLENİ TİK TOK: Sensor Tower adlı araştırma şirketi Nisan 2021'e ait uygulama verilerini paylaştı. Verilere göre TikTok dünya genelinde Nisan ayında en çok indirilen uygulama oldu. Verilere göre TikTok 30 gün içerisinde 59 milyondan fazla kez indirildi.

#2
Foto - İKİNCİ SIRA... TikTok, App Store'da en çok indirilen uygulama oldu. TikTok, Google Play'de ise Facebook'un ardından ikinci sırada yer aldı.

İKİNCİ SIRA... TikTok, App Store'da en çok indirilen uygulama oldu. TikTok, Google Play'de ise Facebook'un ardından ikinci sırada yer aldı.

#3
Foto - FACEBOOK GURUBU: İlk 10'da en çok öne çıkan şirket ise Facebook grubu. Grup, Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger'la ilk beşin kalan dört sırasını ele geçirmiş durumda.

FACEBOOK GURUBU: İlk 10'da en çok öne çıkan şirket ise Facebook grubu. Grup, Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger'la ilk beşin kalan dört sırasını ele geçirmiş durumda.

#4
Foto - İLK 10'A GİREN DİĞER UYGULAMALAR: İlk 10'da yer alan diğer uygulamalar ise sırasıyla; Snapchat, Zoom, Telegram, CapCut ve Google Meet oldu.

İLK 10'A GİREN DİĞER UYGULAMALAR: İlk 10'da yer alan diğer uygulamalar ise sırasıyla; Snapchat, Zoom, Telegram, CapCut ve Google Meet oldu.

#5
Foto - İŞLETİM SİSTEMLERİ: İşletim sistemi tabanlı sıralamalar da çok farklılık göstermiyor.

İŞLETİM SİSTEMLERİ: İşletim sistemi tabanlı sıralamalar da çok farklılık göstermiyor.

#6
Foto - App Store'da en çok indirilen 10 uygulama sırasıyla; TikTok, Youtube, Instagram, WhatsApp, Facebook, ZOOM, Messenger, CapCut, Gmail ve Google Maps oldu.

App Store'da en çok indirilen 10 uygulama sırasıyla; TikTok, Youtube, Instagram, WhatsApp, Facebook, ZOOM, Messenger, CapCut, Gmail ve Google Maps oldu.

#7
Foto - GOOGLE PLAY: Google Play'de indirilen uygulamalar ise şöyle; Facebook, TikTok, Instagram, Snapchat, WhatsApp, Messenger, ZOOM, Telegram, Google Meet, ve Hotstar.

GOOGLE PLAY: Google Play'de indirilen uygulamalar ise şöyle; Facebook, TikTok, Instagram, Snapchat, WhatsApp, Messenger, ZOOM, Telegram, Google Meet, ve Hotstar.

#8
Foto - Sensor Tower'ın bu verileri oyunları kapsamıyor. Oyunlar için ayrı bir liste yapılıyor.

Sensor Tower'ın bu verileri oyunları kapsamıyor. Oyunlar için ayrı bir liste yapılıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23