• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Düğününde dahi giyemediği takım elbiseyi 66 yaşında giyebildi

2020-11-30 18:30:26
Düğününde dahi giyemediği takım elbiseyi 66 yaşında giyebildi

Isparta'da yaşayan 66 yaşındaki Kazım Özyılmaz, maddi imkansızlıklardan dolayı hayatında hiç giymediği takım elbiseye mahalle muhtarı sayesinde kavuştu. Özyılmaz, “Düğünümde bile giymemiştim, çok mutluyum" dedi.

#1
Foto - YOKSULLUKTAN TAKIM ELBİSE GİYMEK NASİP OLMADI: Karaağaç Mahallesi'nde yalnız yaşayan Kazım Özyılmaz, 66 yıllık hayatı boyunca hiç takım elbise giymedi.

YOKSULLUKTAN TAKIM ELBİSE GİYMEK NASİP OLMADI: Karaağaç Mahallesi'nde yalnız yaşayan Kazım Özyılmaz, 66 yıllık hayatı boyunca hiç takım elbise giymedi.

#2
Foto - MUHTAR SAHİP ÇIKTI: Karaağaç Mahallesi Muhtarı İbrahim Akyıldız, Özyılmaz'ın bu durumu karşısında harekete geçti.

MUHTAR SAHİP ÇIKTI: Karaağaç Mahallesi Muhtarı İbrahim Akyıldız, Özyılmaz'ın bu durumu karşısında harekete geçti.

#3
Foto - 66 YAŞINDA TAKIM ELBİSE MUTLULUĞU: Kentteki bir mağaza ile görüşen Akyıldız, Kazım Özyılmaz'a takım elbise giyme mutluluğu yaşattı.

66 YAŞINDA TAKIM ELBİSE MUTLULUĞU: Kentteki bir mağaza ile görüşen Akyıldız, Kazım Özyılmaz'a takım elbise giyme mutluluğu yaşattı.

#4
Foto - DÜĞÜNÜNDE DAHİ GİYEMEMİŞTİ: Hayatında düğünü dahil hiç takım elbise giymediğini ifade eden Özyılmaz, “1980-90'lı yıllarda takım elbise yapması için bir terziyle anlaştım. Ücretinin yarısını ödedim, yarısını dikildikten sonra ödeyecektim ancak o elbise dikilmedi. Param da gitti. Hayatımda hiç takım elbise giymedim. Damatlık da giymedim. Merak ettim ancak insanın bazen ekonomik durumu iyi olmuyor, ipin iki ucu birbirine denk gelmiyor, denk gelmeyince de olmuyor. Maddi durumun zayıf olduğu için bazı isteklerin yerine gelmiyor. İlk kez takım elbise giymiş olacağım. Muhtarımız sağ olsun sana takım elbise alalım dedi. Muhtarımız bir yönetici şeklinde bir önderlik yapıyor

DÜĞÜNÜNDE DAHİ GİYEMEMİŞTİ: Hayatında düğünü dahil hiç takım elbise giymediğini ifade eden Özyılmaz, “1980-90'lı yıllarda takım elbise yapması için bir terziyle anlaştım. Ücretinin yarısını ödedim, yarısını dikildikten sonra ödeyecektim ancak o elbise dikilmedi. Param da gitti. Hayatımda hiç takım elbise giymedim. Damatlık da giymedim. Merak ettim ancak insanın bazen ekonomik durumu iyi olmuyor, ipin iki ucu birbirine denk gelmiyor, denk gelmeyince de olmuyor. Maddi durumun zayıf olduğu için bazı isteklerin yerine gelmiyor. İlk kez takım elbise giymiş olacağım. Muhtarımız sağ olsun sana takım elbise alalım dedi. Muhtarımız bir yönetici şeklinde bir önderlik yapıyor" dedi.

#5
Foto - MAĞAZADAN MUTLU AYRILIŞ: Takım elbiseyi giydikten sonra duygularını aktaran Özyılmaz, çok mutlu olduğunu söyledi. Özyılmaz, “İlk defa Karaağaç Mahallesi muhtarımızın sayesinde takım elbise giyiyorum. Eşim 25-30 yıl önce vefat etti. Yalnız yaşıyorum. Takım elbise giydiğim için çok mutluyum. Düğünde bile giymemiştim şimdi ilk kez giyiyorum

MAĞAZADAN MUTLU AYRILIŞ: Takım elbiseyi giydikten sonra duygularını aktaran Özyılmaz, çok mutlu olduğunu söyledi. Özyılmaz, “İlk defa Karaağaç Mahallesi muhtarımızın sayesinde takım elbise giyiyorum. Eşim 25-30 yıl önce vefat etti. Yalnız yaşıyorum. Takım elbise giydiğim için çok mutluyum. Düğünde bile giymemiştim şimdi ilk kez giyiyorum" diye konuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23