• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’i külliyede ağırladı

2020-02-20 13:50:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’i külliyede ağırladı

Başkan Erdoğan, Özbek Cumhurbaşkanı Mirziyoyev’i külliyede ağırladı.

#1
Foto - Liderlerin baş başa görüşmelerinden sonra Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin ilk toplantısı yapılacak. Toplantı sonrasında iki lider ortak basın toplantısı için kameraların karşısına geçecek.

Liderlerin baş başa görüşmelerinden sonra Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin ilk toplantısı yapılacak. Toplantı sonrasında iki lider ortak basın toplantısı için kameraların karşısına geçecek.

#2
Foto - Selçuklu, Osmanlı ve çağdaş mimariden esintiler taşıyan, 7 gün 24 saat hizmet verecek Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yarın açılacak.

Selçuklu, Osmanlı ve çağdaş mimariden esintiler taşıyan, 7 gün 24 saat hizmet verecek Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yarın açılacak.

#3
Foto - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mevkidaşına külliyeyi gezdirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mevkidaşına külliyeyi gezdirdi.

#4
Foto - Külliyenin bir bölümünde kahvaltı yapan liderler böyle görüntülendi.

Külliyenin bir bölümünde kahvaltı yapan liderler böyle görüntülendi.

#5
Foto - Kahvaltıdan kareler...

Kahvaltıdan kareler...

#6
Foto -

#7
Foto -

#8
Foto - Emine Erdoğan, Özbek Cumhurbaşkanı'nın eşi ile görüştü. Görüşme sonrası Emine Erdoğan twitter hesabından şunları paylaştı.

Emine Erdoğan, Özbek Cumhurbaşkanı'nın eşi ile görüştü. Görüşme sonrası Emine Erdoğan twitter hesabından şunları paylaştı. "Ülkemize resmi ziyarette bulunan Özbekistan Cumhurbaşkanı Sayın Şevket Mirziyoyev'in kıymetli eşi Ziroat Mirziyoyeva'yı misafir etmekten büyük bir mutluluk duydum. Karşılıklı ziyaretlerin ülkelerimiz arasındaki dostluğu pekiştireceğine inanıyorum."

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı