• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Burada ağaçlar tersinden yetişiyor!

2019-11-04 10:34:08
Burada ağaçlar tersinden yetişiyor!

Dünyada eşine ender rastlanan bir yer! Elazığ'da keşfedildi...

#1
Foto -

#2
Foto - Saklıkapı Kanyonu'nun suların akmasıyla oluştuğunu ifade eden Vali Kaldırım, “Bizim araştırmalarımıza göre 9 bin yıl geriye giden bir formasyonu var. İlerilerde mağaralar var, insanlar yaşamış hem kültür hem de doğal güzellikler var. Yeni keşfettiğimiz dünyanın en yeni kanyonu ama tarihi olarak da en eski kanyonlarından birisidir.

Saklıkapı Kanyonu'nun suların akmasıyla oluştuğunu ifade eden Vali Kaldırım, “Bizim araştırmalarımıza göre 9 bin yıl geriye giden bir formasyonu var. İlerilerde mağaralar var, insanlar yaşamış hem kültür hem de doğal güzellikler var. Yeni keşfettiğimiz dünyanın en yeni kanyonu ama tarihi olarak da en eski kanyonlarından birisidir.

#3
Foto - Turlar başlattık, bugün de bölgemizden ve Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen gazetecilerle ilk turumuzu yapıyoruz. Buranın doğa turizmi açısından çok iyi bir destinasyon olacağını düşünüyorum” dedi.

Turlar başlattık, bugün de bölgemizden ve Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen gazetecilerle ilk turumuzu yapıyoruz. Buranın doğa turizmi açısından çok iyi bir destinasyon olacağını düşünüyorum” dedi.

#4
Foto - Kaldırım, “Önce Saklıkapı Kanyonu'nu görmüş olduk. Orası milyonlarca yılda oluşmuş, doğa formasyonu çok farklı olan ve hiçbir kanyona benzemeyen dar ve ilginç bir yer. Oradan da Kara Leylek ismini koyduğumuz kanyona geldik

Kaldırım, “Önce Saklıkapı Kanyonu'nu görmüş olduk. Orası milyonlarca yılda oluşmuş, doğa formasyonu çok farklı olan ve hiçbir kanyona benzemeyen dar ve ilginç bir yer. Oradan da Kara Leylek ismini koyduğumuz kanyona geldik

#5
Foto - Burası turistlerin bütün aktivitelerini görebileceği bir yerdir.”Saklıkapı ve Kara Leylek Kanyonu'nun muhteşem bir yer olduğunu dile getiren Milletvekili Metin Bulut ise,

Burası turistlerin bütün aktivitelerini görebileceği bir yerdir.”Saklıkapı ve Kara Leylek Kanyonu'nun muhteşem bir yer olduğunu dile getiren Milletvekili Metin Bulut ise, "Hepimizin etkilendiği çok güzel yerler. Son dönemde doğa sporları ve bu tür turizm dünyada yükselen trend.

#6
Foto - Elazığ’ın her mevsim turizm kenti olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da, “Valimizin keşfi doğrultusunda Kara Leylek Kanyonu'nu yazdan itibaren turizme kazandırılması açısından yeni bir destinasyon alanı oluşturmak konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

Elazığ’ın her mevsim turizm kenti olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da, “Valimizin keşfi doğrultusunda Kara Leylek Kanyonu'nu yazdan itibaren turizme kazandırılması açısından yeni bir destinasyon alanı oluşturmak konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23