• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Bunu yaparsanız WhatsApp'ta artık yazdığınızı kimse göremeyecek

2020-07-21 21:42:14
Bunu yaparsanız WhatsApp'ta artık yazdığınızı kimse göremeyecek

Facebook bünyesindeki popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp'ın çok az kişinin bildiği bir yönü ortaya çıktı.

#1
Foto - PEK AZ KİŞİ BU UYGULAMAYI BİLİYOR: WhatsApp, pek çok özelliğe sahip ve bazılarını pek az kişi biliyor. Karşı tarafa mesaj yazarken 'typing...' yani 'yazıyor...' mesajını silmeye ne dersiniz?

PEK AZ KİŞİ BU UYGULAMAYI BİLİYOR: WhatsApp, pek çok özelliğe sahip ve bazılarını pek az kişi biliyor. Karşı tarafa mesaj yazarken 'typing...' yani 'yazıyor...' mesajını silmeye ne dersiniz?

#2
Foto - SON GÖRÜLME AÇIKSA KAPATIN: Aynı şekilde Hesap > Gizlilik bölümündeyken Okundu Bilgisi kısmı eğer açık görünüyorsa hemen kapatın.

SON GÖRÜLME AÇIKSA KAPATIN: Aynı şekilde Hesap > Gizlilik bölümündeyken Okundu Bilgisi kısmı eğer açık görünüyorsa hemen kapatın.

#3
Foto - MESAJI GİZLEMEK İSTİYORSANIZ: Şimdi de gelelim bir sonraki aşamaya. Tüm bu ayarları kapatmanıza rağmen birine yazı yazarken 'typing...' yani 'yazıyor...' mesajını gizlemek istiyorsanız işte yolu...

MESAJI GİZLEMEK İSTİYORSANIZ: Şimdi de gelelim bir sonraki aşamaya. Tüm bu ayarları kapatmanıza rağmen birine yazı yazarken 'typing...' yani 'yazıyor...' mesajını gizlemek istiyorsanız işte yolu...

#4
Foto - TELEFONU UÇAK MODUNA ALIN: WhatsApp'a girmeden önce telefonunuzu Uçak Modu'na alın. Sonra da arkadaşınıza dilediğiniz uzunlukta mesaj atıp yollayın.

TELEFONU UÇAK MODUNA ALIN: WhatsApp'a girmeden önce telefonunuzu Uçak Modu'na alın. Sonra da arkadaşınıza dilediğiniz uzunlukta mesaj atıp yollayın.

#5
Foto -

#6
Foto - ... VE SONUÇ: Sonra da Uçak Modu'ndan çıkın ve mesajın otomatik olarak karşı tarafa gittiğini görün. İşte hepsi bu!

... VE SONUÇ: Sonra da Uçak Modu'ndan çıkın ve mesajın otomatik olarak karşı tarafa gittiğini görün. İşte hepsi bu!

#7
Foto - ARTIK HİÇ KİMSE NE YAZDIĞINIZI GÖREMEYECEK: Bu sayede WhatsApp'ta kime yazarsanız yazın, hiçkimse mesaj yazarken sizi göremeyecek ve mesajı yolladığınızda sadece ekranlarında görebilecekler.

ARTIK HİÇ KİMSE NE YAZDIĞINIZI GÖREMEYECEK: Bu sayede WhatsApp'ta kime yazarsanız yazın, hiçkimse mesaj yazarken sizi göremeyecek ve mesajı yolladığınızda sadece ekranlarında görebilecekler.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı